Radio Białystok | Wiadomości | Tomas Prikryl: W drugiej połowie wyszliśmy i wiedzieliśmy od razu, czego chcemy

Tomas Prikryl: W drugiej połowie wyszliśmy i wiedzieliśmy od razu, czego chcemy

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

20.11.2021, 18:22, akt. 19:15

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali 3:1 (1:1) z Wisłą Kraków w sobotnim (20.11) meczu ekstraklasy. Goście przez prawie cały mecz grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Michala Frydrycha. Gole strzelili: Błażej Augustyn, Tomas Prikryl i Michał Żyro, a dla gości strzelił Serafin Szota.

Tomas Prikryl, fot. Joanna Szubzda

Tomas Prikryl: Początek meczu był nie taki jak chcieliśmy

Strzeliłem gola, na linii stał obrońca, piłka przez niego przeszła. Dużo zawodników było w polu karnym, chciałem jak najlepiej trafić. Najważniejsze, że piłka wpadła. Mamy trzy punkty. Początek meczu był nie taki jak chcieliśmy, ale później po bramce mieliśmy rytm. W drugiej połowie wyszliśmy i wiedzieliśmy od razu, czego chcemy. Strzeliliśmy bramkę, potem cofnęliśmy się trochę, ale najważniejsze, że mamy te trzy punkty

- powiedział po meczu pomocnik Jagiellonii Tomas Prikryl.

Sportowy weekend - 19-21 listopada

19.11.2021, 07:03

Stadion Miejski w Białymstoku będzie w ten weekend areną dwóch ciekawych meczów. Jagiellonia Białystok zmierzy się w 15. kolejce piłkarskiej ekstraklasy z Wisłą Kraków, natomiast juniorzy Lowlanders Białystok powalczą o mistrzostwo Polski w futbolu amerykańskim.

Emocjonujący mecz i remis Jagiellonii Białystok ze Śląskiem Wrocław [zdjęcia, wideo]

6.11.2021, 00:27

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 2:2 (0:1) wyjazdowe spotkanie ze Śląskiem Wrocław. Żółto-czerwoni zapewnili sobie remis w ostatniej akcji meczu, a gola strzelił Jesus Imaz.