Radio Białystok | Wiadomości | Jesus Imaz: Wracamy do gry

Jesus Imaz: Wracamy do gry

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

14.08.2022, 20:23, akt. 20:57

Piłkarze Jagiellonii Białystok przerwali serię trzech porażek z rzędu. W niedzielnym (14.08) meczu zremisowali 2:2 na wyjeździe (0:2) z Rakowem Częstochowa.

Jesus Imaz, fot. Joanna Szubzda

Jesus Imaz: W drugiej połowie graliśmy lepiej, mieliśmy charakter

W pierwszej połowie graliśmy źle, w drugiej połowie graliśmy lepiej, mieliśmy charakter. Musieliśmy w drugiej połowie walczyć, żeby zmienić wynik. Wracamy do gry i zyskujemy jeden punkt. Gol Nene dał nam kopa do zdobycia drugiego gola

- powiedział po meczu napastnik Jagiellonii Białystok Jesus Imaz.

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 1:2 (1:0) z Radomiakiem Radom w meczu ekstraklasy. Żółto-czerwoni objęli prowadzenie w 12. min. po golu Guala, wyrównał z rzutu karnego Nascimento w 61. min., a decydującego gola strzelił Maurides w ostatniej minucie doliczonego czasu.

Poznaliśmy terminarz 7. kolejki ekstraklasy - Jagiellonia gra na wyjeździe z Górnikiem Zabrze

3.08.2022, 19:51

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 7. kolejki PKO Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra w piątek (26.08) o 18:00 wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Relacja w Polskim Radiu Białystok.