Radio Białystok | Wiadomości | Bartosz Bida: Na pewno cieszę się z asysty, ale muszę strzelać bramki

Bartosz Bida: Na pewno cieszę się z asysty, ale muszę strzelać bramki

26.08.2022, 20:39, akt. 21:50

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (1:0) wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Bramkę dla Jagiellonii tuż przed przerwą strzelił Jesus Imaz, a wyrównał kapitan Górnika - Erik Janza w 90. min.

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok, 26.08.2022, fot. Joanna Szubzda

Bartosz Bida: Cieszę się, że jest chociaż asysta i mam nadzieję, że teraz będzie z górki

Na pewno cieszę się z asysty, ale nie zadowala mnie niewykorzystana sytuacja. Muszę strzelać bramki. Na Pogoni też miałem świetne sytuacje, ta bramka powinna się pojawić. Ale cieszę się, że jest chociaż asysta i mam nadzieję, że teraz będzie z górki, będzie łatwiej

- powiedział po meczu napastnik Jagiellonii Bartosz Bida.

Zlatan Alomerović: Mieliśmy w pierwszej połowie okazje, żeby mieć lepszy wynik

Mieliśmy w pierwszej połowie okazje, żeby mieć lepszy wynik. Z jednej strony jesteśmy smutni, bo prowadziliśmy, ale z drugiej strony przeciwnik może wygrać mecz. Nasze ambicje są takie, że chcemy wygrywać, walczyć o pierwszą połowę tabeli

- powiedział po meczu bramkarz Jagiellonii Zlatan Alomerović.

Pomocnik Jagiellonii Białystok Nene znalazł się w najlepszej jedenastce 6. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Portugalczyka wyróżniono za dobrą postawę i oczywiście gola z serii "stadiony świata" w meczu Jagi z Miedzią Legnica.

Jagiellonia Białystok wygrywa z Miedzią Legnica po golu w ostatniej akcji meczu [zdjęcia]

19.08.2022, 20:03

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali 2:1 (0:1) z beniaminkiem ekstraklasy Miedzią Legnica. Goście prowadzili po rzucie karnym w 32. min. wykorzystanym przez Henriqueza. Jaga odpowiedziała też golem z karnego. Jedenastkę w 70. min. wykorzystał Marc Gual. W ostatniej akcji meczu gola na wagę zwycięstwa strzelił Nene.

Jagiellonia przerywa serię przegranych w ekstraklasie - remis z Rakowem

14.08.2022, 19:31

Piłkarze Jagiellonii Białystok przerwali serię trzech porażek z rzędu. W niedzielnym (14.08) meczu zremisowali 2:2 (0:2) na wyjeździe z Rakowem Częstochowa.