Radio Białystok | Wiadomości | Maciej Stolarczyk: Publiczność mogła dziś zobaczyć kilka ciekawych akcji

Maciej Stolarczyk: Publiczność mogła dziś zobaczyć kilka ciekawych akcji

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

4.09.2022, 15:20, akt. 16:07

Piłkarze Jagiellonii Białystok wywalczyli jeden punkt w wyjazdowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin. W niedzielnym spotkaniu zremisowali 1:1 (0:0). Gola dla gospodarzy strzelił Tomasz Makowski, a wyrównał Maciej Bortniczuk.

Maciej Stolarczyk, fot. Joanna Szubzda

Maciej Stolarczyk: Oba zespoły mają pewien niedosyt

Myślę, że publiczność mogła dziś zobaczyć kilka ciekawych akcji. Trochę emocji oba zespoły przysporzyły kibicom. Oba zespoły mają pewien niedosyt, bo chciały zwyciężyć, ale mnie cieszy, że po trzech dniach od ostatniego spotkania zagraliśmy kolejne i wywozimy punkt z tego terenu

- powiedział po meczu trener Jagiellonii Białystok Maciej Stolarczyk.

Piotr Stokowiec: Czuję wielki niedosyt i rozczarowanie tym wynikiem

Czuję wielki niedosyt i rozczarowanie tym wynikiem, bo stwarzaliśmy tyle sytuacji w meczu, zaczynając już od pierwszej połowy. W drugiej połowie jeszcze większą kontrolę przejęliśmy nad meczem. I można powiedzieć, że stworzyliśmy mnóstwo sytuacji do 75. minuty. Straciliśmy bramkę w sytuacji nieoczywistej, zabrakło trochę dyscypliny. Skuteczność jest do poprawy

- powiedział po meczu trener Zagłębia Lubin Piotr Stokowiec.

| red: mag, wsz

Tomasz Kupisz wraca do Jagiellonii Białystok

2.09.2022, 19:47

Skrzydłowy Tomasz Kupisz ponownie zagra w Jagiellonii Białystok. 32-letni zawodnik podpisał umowę na dwa lata z opcją przedłużenia.

W kolejnej rundzie Pucharu Polski Jagiellonia zagra z Lechią Zielona Góra

2.09.2022, 14:09

To będzie bardzo daleki wyjazd, ale teoretycznie łatwy przeciwnik. Jagiellonia Białystok poznała kolejnego rywala w piłkarskim Pucharze Polski. W drugiej rundzie żółto-czerwoni zagrają z III-ligową Lechią Zielona Góra.