Radio Białystok | Wiadomości | Pijana matka wiozła dzieci samochodem - za swoje zachowanie odpowie przed sądem

Pijana matka wiozła dzieci samochodem - za swoje zachowanie odpowie przed sądem

autor: Paweł Wądołowski

2.06.2023, 15:18, akt. 15:36

Pijana matka przywiozła dzieci do jednej z sali zabaw w Łomży. Okazało się również, że kobieta od 6 lat nie ma prawa jazdy.

fot. Joanna Szubzda
fot. Joanna Szubzda

Informację o tym, że kobieta może być nietrzeźwa przekazała policjantom osoba, która zwróciła uwagę na jej nietypowe zachowanie - mówi starszy aspirant Karolina Wojciekian z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 


Na miejscu mundurowi podjęli czynności w stosunku do kobiety siedzącej za kierownicą nieuruchomionego Volkswagena zaparkowanego we wskazanym miejscu. W aucie nie było jednak dzieci. Okazało się, że 34-letnia łomżanka ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta tłumaczyła funkcjonariuszom, że przywiózł ją kolega, który już odjechał. Z nagrania monitoringu, które prześledzili mundurowi wyszło na jaw, że 34-latka kłamie. Wyraźnie na nim widać jak to kobieta kieruje Volkswagenem, a wraz z nią jest 8-letni syn oraz jego kolega - mówi starszy aspirant Karolina Wojciekian z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 


Kiedy policjanci sprawdzili dane kobiety w swojej bazie danych, okazało się, że od 6 lat nie ma prawa jazdy. Straciła je za jazdę pod wpływem alkoholu. Dzieci, które przywiozła 34-latka trafiły pod opiekę rodzin, jej samochód na policyjny parking, a kobieta odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

| red: pp

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Pijana matka wraz z koleżanką opiekowały się dwójką małych dzieci

31.05.2023, 14:58

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miała matka, która opiekowała się swoimi dziećmi na jednym z przystanków autobusowych w Białymstoku. O tej sprawie poinformowali nas Słuchacze.


Białystok: 42-latka zatrzymana za wyrzucenie psa przez balkon

24.02.2023, 11:56

Dzięki szybkiej reakcji świadków białostoccy policjanci zatrzymali kobietę, podejrzaną o znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem.

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
NieTeatr RENATA PRZEMYK KWARTET

REKLAMA
OiFP - Broadway


źródło: www.radio.bialystok.pl​

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok