Radio Białystok | Wiadomości | Prezes Polskiego Radia Białystok był gościem Obiektywu TVP3 - zapraszał na Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym

Prezes Polskiego Radia Białystok był gościem Obiektywu TVP3 - zapraszał na Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym

27.07.2023, 18:37, akt. 28.07.2023, 15:08

Wielkimi krokami zbliża się 26. edycja Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym w Augustowie. Z tej okazji prezes Polskiego Radia Białystok Mirosław Bielawski był gościem programu Obiektyw w TVP3 Białystok.

zrzut ekranu, źródło: bialystok.tvp.pl
zrzut ekranu, źródło: bialystok.tvp.pl

Prezes Mirosław Bielawski zapraszał do udziału w imprezie, na której będzie można zobaczyć 23 pływadła z całej Polski. Jak mówi, pierwszy - największy statek już jedzie z Raciborza do Augustowa. 


Ogromny galeon z czasów Kolumba wyruszył z Raciborza i zmierza do Augustowa. To 11-metrowy statek, piękny, rzeźbiony, który można będzie później wylicytować na rzecz białostockiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym "Jasny Cel". To duże logistyczne przedsięwzięcie, przedsiębiorca z Augustowa pomaga nam ogromną lawetą przewieźć ten statek, żeby go zwodował i żeby pięknie pływał - informuje Mirosław Bielawski.


Mirosław Bielawski mówił w "Gościu Obiektywu" także m.in. o nagrodach czekających na twórców najbardziej efektownych pływadeł, nowych konkurencjach, a także koncertach i atrakcjach towarzyszących 26. edycji Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym w Augustowie. 

Całą rozmowę można zobaczyć na stronie internetowej TVP3 Białystok.Już w niedzielę Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym w Augustowie - zobacz opisy pływadeł i sprawdź program imprezy26. Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym w Augustowie odbędą się 30 lipca.

| red: bs

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujeszZNAJDŹ NAS

REKLAMA
Nie Teatr OXFORD DRAMA - koncert

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok