Radio Białystok | Wiadomości | Na osiedlu Piaski w Białymstoku pojawiły się szlabany - parkingi są dostępne tylko dla stałych mieszkańców

Na osiedlu Piaski w Białymstoku pojawiły się szlabany - parkingi są dostępne tylko dla stałych mieszkańców

autor: Ryszard Minko

18.06.2024, 15:20, akt. 14:05

Parkingi na białostockim osiedlu Piaski tylko dla stałych mieszkańców - od lipca na teren osiedla w centrum miasta nie wjadą między innymi taksówki, osoby wynajmujące mieszkania i rodzina mieszkańców.

Na osiedlu Piaski w Białymstoku pojawiły się szlabany - parkingi są dostępne tylko dla stałych mieszkańców, fot. Ryszard Minko
Na osiedlu Piaski w Białymstoku pojawiły się szlabany - parkingi są dostępne tylko dla stałych mieszkańców, fot. Ryszard Minko


0:00
0:00
Na osiedlu Piaski w Białymstoku pojawiły się szlabany - parkingi są dostępne tylko dla stałych mieszkańców - relacja Ryszarda Minko | Pobierz plik.


Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

Spółdzielnia tłumaczy się koniecznością drastycznych rozwiązań - natomiast mieszkańcy w tym temacie mają podzielone zdanie.

Aktualnie władze spółdzielni sprzedają zainteresowanym stałym mieszkańcom piloty do zdalnego otwierania szlabanów. Tworzy się też szczegółowy regulamin jakim innym grupom mieszkańców zapewnić możliwość parkowania. 

Między innymi negocjacje dotyczą korporacji taksówkowych, które póki co nie będą mogły wjeżdżać na teren obszernego osiedla. 

| red: mag

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Przy fragmencie ul. Piasta w Białymstoku brakuje chodników - mieszkańcy Pieczurek walczą o poprawę bezpieczeństwa pieszych

27.02.2024, 15:20

Ulica jest ruchliwa i niebezpieczna, ale brakuje przy niej chodników – tymczasem wiele dzieci musi się nią poruszać w drodze do szkoły. Grupa mieszkańców białostockich Pieczurek prosi o interwencję w sprawie ulicy Piasta. Jak mówią, na niespełna stumetrowym odcinku piesi muszą się poruszać tylko wąskim i zabłoconym poboczem.


Przy ulicy Ogrodowej może powstać osiedle mieszkaniowe

23.01.2024, 08:12

Władze Suwałk liczą, że sprzedaż działek budowlanych po atrakcyjnych cenach sprawi, że więcej młodych zechce pozostać w mieście.


Rewitalizacja augustowskiego „Kaczego dołka” zakończy się wcześniej niż zakładano

14.09.2023, 08:20

Prace miały potrwać do wiosny, jednak wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy osiedla nową przestrzenią będą mogli cieszyć się jeszcze w tym roku.


Na białostockim osiedlu Zawady może powstać sportowo-rekreacyjny kompleks

29.03.2023, 13:17

Jest szansa na budowę kompleksu sportowo-rekreacyjnego na białostockim osiedlu Zawady. Wykupiono już teren pod inwestycję, a tematem zainteresowali się radni.

ZNAJDŹ NAS

50 lat przy Świerkowej

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!

Euro 2024 w Polskim Radiu BiałystokDrugi dzień Suwałki Blues Festival, 12.07.2024, fot. Marcin Iwanowicz
SUWAŁKI
13.07.2024, 18:49, akt. 14.07.2024, 18:33

Trzeci, ostatni dzień Suwałki Blues Festival

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok