Radio Białystok | Sport | Porażka "Słonecznych" z beniaminkiem z Brzegu w ekstraklasie futsalu

Porażka "Słonecznych" z beniaminkiem z Brzegu w ekstraklasie futsalu

14.03.2021, 06:56, akt. 13:08

W ekstraklasie futsalu MOKS Słoneczny Stok Białystok nieoczekiwanie przegrał z walczącym o utrzymanie Fir-Morning Gredar Team Brzeg 1:2.

0:00
0:00
Porażka "Słonecznych" z beniaminkiem z Brzegu w ekstraklasie futsalu - relacja Marcina Mazewskiego | Pobierz plik.

Bramki w tym spotkaniu zdobywali wyłącznie goście. Prowadzenie już w trzeciej minucie dał brzeżanom Jan Rojek, samobójcze trafienie w ostatniej minucie pierwszej połowy zanotował Paweł Boczarski, a wynik na 2:1 już w 3 minucie drugiej części spotkania ustalił Dawid Witek. Słoneczni mieli dużo czasu na odrobienie strat, jednak zabrakło im klarownych sytuacji, a jak już się takie nadarzały, to zawodziła skuteczność.

Trzeba przyznać, że beniaminek z Brzegu nie leży białostoczanom. W pierwszym meczu, na wyjeździe Słoneczni ulegli aż 1:8.

Porażka nie wyrządza jednak zbyt wielkiej szkody Słonecznym, którzy zgromadził dotąd 26 punktów, co daje im dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Natomiast Futsal Team Brzeg zwycięstwem w Białymstoku zwiększył swoje szanse na utrzymanie - w tej chwili traci 7 punktów do bezpiecznej - trzynastej pozycji.

| red: maj

MOKS Słoneczny Stok Białystok wywalczył młodzieżowe wicemistrzostwo Polski w Futsalu do lat 17 podczas turnieju, który zorganizowano w Białymstoku.

Wysoka porażka MOKS-u z Rekordem Bielsko-Biała w ekstraklasie futsalu

9.01.2021, 21:17

Mistrz Polski i aktualny lider ekstraklasy futsalu Rekord Bielko-Biała ponownie nie dał większych szans zawodnikom MOKS-u Słoneczny Stok i na otwarcie rundy rewanżowej strzelił w Białymstoku 10 bramek, nie tracąc żadnej.

W ekstraklasie futsalu nie powiodło się drużynie MOKS Słoneczny Stok Białystok

13.12.2020, 18:56

W ekstraklasie futsalu nie powiodło się drużynie Słonecznego Stoku.

MOKS Słoneczny Stok Białystok pokonał AZS UŚ Katowice

22.12.2019, 20:19

Zawodnicy MOKS-u Słoneczny Stok Białystok kończą pierwszą rundę ekstraklasy futsalu wyjazdowym zwycięstwem.