Radio Białystok | Wiadomości | W Suwałkach nieznany sprawca rozrzucił na ulice kolce – kilku kierowców już uszkodziło auta

W Suwałkach nieznany sprawca rozrzucił na ulice kolce – kilku kierowców już uszkodziło auta

autor: Marcin Kapuściński

12.01.2018, 17:15, akt. 19:28

Ktoś rozrzuca naostrzone kolce na ulicach suwalskiego osiedla Północ. Opony przebiło na nich już co najmniej czterech kierowców. Policja apeluje o uwagę i zgłaszanie im uszkodzonych samochodów.

fot. Marcin Kapuściński
fot. Marcin Kapuściński

Specjalnie przygotowane trójnogi rozrzucone były na ulicy Kowalskiego, Armii Krajowej i Pułaskiego.

Zgłosiło się do mnie czterech kierowców z nietypowym znaleziskiem w oponie. To był zespawany trójnóg z naostrzoną nóżką uniesioną do góry. Dobrze, że ktoś je zauważył i w porę wyjęliśmy, bo to mogło skończyć się tragicznie - mówił Sławomir Jakubowski właściciel zakładu wulkanizacyjnego, do którego trafiły pechowe auta.

Policja nie ma na razie zgłoszeń od kierowców. Aspirant Eliza Sawko przyznaje, że mundurowi wiedzą już o rozrzuconych kolczatkach.

Zgłosił się do nas mężczyzna, który na ulicy Armii Krajowej znalazł metalowe przedmioty. Zebrał je i do nas przyniósł - mówi rzecznik suwalskiej policji.

Trwają czynności wyjaśniające, czy doszło do popełnienia czynu niezgodnego z prawem. Policjantom brakuje bowiem osób, które zgłosiłby uszkodzenie mienia. Dlatego apelują do wszystkich, którzy ucierpieli w wyniku działań wandala, aby sygnalizowali im poniesione szkody.

| red: sk

ZOBACZ TEŻ:


Remont ulicy Sejneńskiej w Suwałkach utrudnia jazdę kierowcom

14.11.2017, 17:52

Na korki i problemy z przejazdem narzekają kierowcy na trasie Suwałki - Sejny. Chodzi o remontowany właśnie fragment ulicy Sejneńskiej w Suwałkach.


630 mln zł będzie kosztować budowa dwóch odcinków S61 Via Baltica w Podlaskiem

31.10.2017, 14:17

630 mln zł będzie kosztować projekt i budowa dwóch odcinków trasy S61 Via Baltica: węzeł Kolno-Stawiski i Stawiski-Szczuczyn - liczących łącznie 34 km. We wtorek (31.10) w Łomży podpisano umowy w tej sprawie.


Nowe drogi w Suwałkach - za rok będzie mniej korków

17.08.2017, 14:01

Miasto Suwałki rozpoczyna budowę trzech nowych dróg wewnętrznych, które będą kosztowały 71 mln zł i usprawnią ruch komunikacyjny w tym mieście. 59 mln zł samorząd otrzymał z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.


Podpisano umowę na projekt i budowę kolejnego odcinka drogi z Suwałk do granicy z Litwą

6.06.2017, 18:36

Ponad 605 mln zł będzie kosztował projekt i budowa ponad 24-km odcinka trasy S61 Via Baltica na odcinku od Suwałk do granicy z Litwą w Budzisku. We wtorek po południu w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Białymstoku podpisano umowę w tej sprawie.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Moje białostockie powidoki" Andrzeja Fiedoruka

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok