Radio Białystok | Wiadomości | Celtic zwycięzcą Jaga Cup - turnieju 10-latków na stadionie miejskim [zdjęcia]

Celtic zwycięzcą Jaga Cup - turnieju 10-latków na stadionie miejskim [zdjęcia]

autor: Jerzy Kułakowski

27.05.2018, 17:40, akt. 18:13

12 drużyn z 5 krajów, mnóstwo piłkarskich emocji - taki był turniej 10-latków Jaga Cup na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Jaga Cup 2018, for. Joanna Szubzda

0:00
0:00
Celtic zwycięzcą Jaga Cup - turnieju 10-latków na stadionie miejskim - relacja Jerzego Kułakowskiego | Pobierz plik.

Po dwóch dniach rywalizacji najlepsi okazali się dziesięciolatkowie z Celticu Glasgow. W decydującym meczu pokonali rówieśników z Lecha Poznań 3:0. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Legii Warszawa. Jagiellonia Białystok zajęła miejsce piąte, a na dziewiątej pozycji uplasowały się Wigry Suwałki.

Wyniki wszystkich meczów są na stronie jagiellonia.pl.

| red: mak, maj, zmj

750 tys. zł dostanie z budżetu miasta Jagiellonia Białystok za zdobycie wicemistrzostwa Polski w piłce nożnej - zdecydowali w poniedziałek miejscy radni. 500 tys. zł to pula na nagrody, pozostała kwota ma stanowić dotację na wydatki związane z wyjazdami na mecze pucharowe.

Żółto-czerwoni po raz drugi z rzędu wicemistrzami Polski - feta w mieście

21.05.2018, 07:30

Jagiellonia Białystok wygrała 2:1 z Wisłą Płock w ostatnim meczu sezonu zasadniczego.

10-latkowie z Borussii Dortmund wygrali turniej Jaga Cup w Białymstoku

10.06.2017, 07:48

W ten sposób zdobyli doświadczenie i zmierzyli się z najlepszymi drużynami na świecie. Na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbył się turniej piłkarski 10-latków - Jaga Cup 2017. W zawodach wzięło udział 12 drużyn z Polski i zagranicy.