Radio Białystok | Wiadomości | Agnieszka Muzyk zarzuca prezydentowi Łomży prowadzenie zbyt kosztownych inwestycji

Agnieszka Muzyk zarzuca prezydentowi Łomży prowadzenie zbyt kosztownych inwestycji

autor: Adam Dąbrowski

24.10.2018, 16:29, akt. 16:54

Prowadzenie zbyt kosztownych i długotrwałych inwestycji - to jeden z zarzutów jaki postawiła Agnieszka Muzyk obecnemu prezydentowi Łomży Mariuszowi Chrzanowskiemu.

Agnieszka Muzyk zarzuca Mariuszowi Chrzanowskiemu prowadzenie zbyt kosztownych inwestycji, fot. Adam Dąbrowski
Agnieszka Muzyk zarzuca Mariuszowi Chrzanowskiemu prowadzenie zbyt kosztownych inwestycji, fot. Adam Dąbrowski

Rywalizująca w drugiej turze wyborów o fotel prezydenta była zastępczyni podkreśliła, że jest jedynym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na to stanowisko. I to, niezależnie od pogłosek, zarówno na szczeblu centralnym, jak i lokalnym.

- Trudno mówić o bratobójczej wojnie, kiedy kandydat jest jeden, a druga osoba, która była członkiem PiS-u podjęła decyzje, które wykluczyły ją z tej partii. To, co myślą inni, którzy uważają, że nie trzeba stosować się do zasad, reguł obowiązujących i można je naginać do woli, to jest prywatny wybór tychże osób, które po prostu łamią statut partii - mówi Agnieszka Muzyk.

W dalszej części konferencji prasowej Agnieszka Muzyk odniosła się także do zarzutów, które pojawiają się na jej temat w dyskusjach internetowych i w przekazach ustnych. Zdementowała m.in. informacje jakie rozpowszechniane są na temat planowanych jakoby przez nią działań.

Wezwała obecnego prezydenta miasta do odpowiedzi na stawiane mu wcześniej pytania o politykę kadrową ratusza i finansowanie niektórych działań. Wezwała Mariusza Chrzanowskiego do publicznej debaty.

- Pytań będzie więcej. Wzywam prezydenta Chrzanowskiego do debat tematycznych i najlepiej z marszu, żeby sztaby nie musiały pisać kartek, tylko nawet dzisiaj możemy usiąść w którymś z pokoi i rozmawiać na te tematy, którymi ja się zajmowałam naprawdę, od godziny 7:30 do późnych godzin wieczornych - dodaje Agnieszka Muzyk.

Pretendentka do fotela Prezydenta Miasta Łomży zapowiedziała także kolejne konferencje poświęcone konkretnym tematom. Wśród nich wymieniła m.in. sprawę budowy i finansowania sali koncertowej filharmonii oraz sytuacji w łomżyńskiej oświacie.

| red: mag

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


PiS uzyskało samodzielną większość w sejmiku województwa podlaskiego [lista wybranych]

23.10.2018, 06:52

16 dla PiS, 9 dla Koalicji Obywatelskiej oraz 5 dla Polskiego Stronnictwa Ludowego - taki jest podział mandatów w wybranym w niedzielnych (21.10) wyborach sejmiku województwa podlaskiego. Oznacza to przejęcie władzy i samodzielną większość Prawa i Sprawiedliwości.Polacy wybrali władze samorządowe

21.10.2018, 05:00

W niedzielnych (21.10) wyborach samorządowych lokale wyborcze były otwarte od 7:00 rano. Po zakończeniu głosowania o 21:00 sondażowe wyniki podały stacje telewizyjne. Na całościowe, oficjalne wyniki trzeba będzie poczekać być może kilka dni.

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
Nie Teatr Letnie granie: Austin Miller & Amanda Esposito

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok