Radio Białystok | Wiadomości | Podczas Andrzejkowego Balu Charytatywnego Fundacja "Pomóż im" zebrała ok. 30 tys. zł

Podczas Andrzejkowego Balu Charytatywnego Fundacja "Pomóż im" zebrała ok. 30 tys. zł

autor: Olga Gordiejew

27.11.2018, 08:05, akt. 08:09

Około 30 tysięcy złotych udało się zebrać Fundacji "Pomóż im" w czasie Andrzejkowego Balu Charytatywnego. To jedno z wydarzeń trwającego Miesiąca Dobroczynności.

Fot. Ryszard Minko
Fot. Ryszard Minko

Jak informuje Inga Januszko-Manaches z Fundacji, tylko z licytacji zebrano ponad 14 tysięcy złotych, a z zabaw fantowych około 8 tysięcy. Goście balu wrzucali też pieniądze do puszki przy karykaturzyście. Ile pieniędzy wpłynie na konto fundacji w czasie całego miesiąca dobroczynności dowiemy się na początku grudnia. 

Cała kwota będzie przeznaczona na rehabilitacje małych pacjentów Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Do końca tygodnia możemy wciąż wrzucać datki do puszek Fundacji "Pomóż im" ustawionych w sklepach, restauracjach, salonach fryzjerskich, instytucjach kultury - w sumie w ponad 60 miejscach w Białymstoku. 

Miesiąc dobroczynności to akcja, która chce zwrócić uwagę na małych podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci i ma pokazać, że pomaganie innym może być proste. Z inicjatywy Fundacji "Pomóż im" listopad upływa pod znakiem dobroczynności już po raz piąty.

| red: mag

ZOBACZ TEŻ:


Inga Januszko-Manaches

14.11.2018, 12:05

Podczas charytatywnego balu andrzejkowego będzie można wylicytować różne, na przykład kolację z Pawłem Małaszyńskim czy obrazy Krzysztofa Koniczka.


Dobroczynny listopad - fundacja "Pomóż Im" zbiera pieniądze na rehabilitację dzieci

5.11.2018, 04:04

Zwrócenie uwagi na potrzeby nieuleczalnie chorych dzieci i pokazanie, jak łatwo jest pomagać - temu ma służyć listopadowa akcja "Miesiąc Dobroczynności". Organizuje ją białostocka Fundacja "Pomóż Im", która prowadzi hospicjum dla dzieci.


Wsparcie dla Fundacji "Pomóż Im" - Miesiąc Dobroczynności

1.11.2018, 18:35

Ciężka choroba dziecka to wyjątkowo trudny moment w życiu rodziny. Fundacja "Pomóż im" zajmuje się kompleksowo tego typu problemami. My z kolei możemy wspomóc jej działania.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Kult" Łukasza Orbitowskiego

RadioRower
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok