Radio Białystok | Wiadomości | Trenerzy po zwycięskim meczu Jagiellonii z Wisłą Płock

Trenerzy po zwycięskim meczu Jagiellonii z Wisłą Płock

16.02.2019, 17:54, akt. 18:50

Jagiellonia Białystok pokonała Wisłę Płock 1:0 (0:0). Bramkę na wagę trzech punktów dla podopiecznych trenera Ireneusza Mamrota zdobył w piątej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy obrońca Jakub Wójcicki.

Ireneusz Mamrot, fot. Joanna Szubzda

Piłkarze Jagiellonii Białystok w sobotę (16.02) grali na własnym boisku ligowy mecz z Wisłą Płock.

Konferencja trenera Wisły Płock

Kibu Vicuna (trener Wisły Płock):

Piłka nożna okazała się dziś dla  nas  brutalna. Zagraliśmy dobry mecz, Jagiellonia była chyba lepsza w   pierwszej połowie, moim zdaniem my dominowaliśmy w drugiej. Ale  niestety  taka jest piłka i kiedy nie idzie, to nie idzie. Dzisiaj znowu  mieliśmy  problem, bo w pierwszej połowie kontuzji doznał Giorgi  Merebaszwili,  ważny dla nas piłkarz. W drugiej, kiedy chcieliśmy  wprowadzić Grzegorza  Kuświka za Ricardinho, Oskar Zawada też nie mógł  dalej grać. Ale  gratulacje dla Jagiellonii, gramy dalej i mam nadzieję  na lepsze wyniki.  Jestem dumny z moich zawodników, zagraliśmy dobry,  wyrównany mecz z  bardzo silnym zespołem, który zajmuje trzecie miejsce w  tabeli. Ale taka  jest piłka nożna

Konferencja trenera Jagiellonii Białystok

Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii Białystok):

Pierwsza połowa może nie była bardzo dobra, ale była solidna w naszym wykonaniu i na pewno   zabrakło bramki, bo były dobre sytuacje. W drugiej jednak mecz wymknął   się nam spod kontroli, bo z kolei Wisła stworzyła dwie dobre okazje, my   tak naprawdę taką bardzo dobrą jedną. Szacunek dla zespołu, że do  końca  walczył i wyszarpał to zwycięstwo. Nie chcę się tłumaczyć, ale  sporo  problemów zdrowotnych mieliśmy w tym tygodniu, bo i wirus dopadł  kilku  chłopaków, i nie wszyscy mogli przepracować ten czas jak należy.  Życzymy  sobie, żeby ten najbliższy tydzień wszyscy przepracowali, bo to  jest  nam potrzebne

źródło: PAP | red: mag, rbon