Radio Białystok | Wiadomości | Wigry Suwałki od porażki zaczęły w tym roku występy w piłkarskiej I lidze

Wigry Suwałki od porażki zaczęły w tym roku występy w piłkarskiej I lidze

autor: Adam Janczewski

28.02.2019, 07:28, akt. 08:57

Suwalczanie w pierwszym meczu po zimowej przerwie przegrali na własnym boisku z Odrą Opole 2:3.

Piłkarze gości już na początku drugiej połowy prowadzili 2:0. Wigry zremisowały w końcówce, ale Odra wydarła zwycięstwo w doliczonym czasie gry.

Po tym meczu Wigry mają wciąż 22 punkty i są tuż nad strefą spadkową - na 15. miejscu.

Do zespołu Wigier Suwałki dołączył Daniel Smuga. 22-latek wypożyczony został do końca sezonu z Górnika Zabrze. Ofensywny zawodnik w rundzie jesiennej zaliczył w Górniku we wszystkich rozgrywkach 20 występów. Strzelił 5 bramek i zaliczył 3 asysty.

Suwalską drużynę opuścił natomiast Bartosz Gużewski. 19-latek do końca sezonu został wypożyczony do trzecioligowego Mazura Ełk.