Radio Białystok | Wiadomości | Sportowy sukces podlaskiej policjantki

Sportowy sukces podlaskiej policjantki

8.06.2019, 18:42, akt. 19:04

Sierżant Izabela Kłosowska z zespołu prasowego podlaskiej policji zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym w jeździe indywidualnej na czas.

Izabela Kłosowska, źródło: KWP Białystok

Najszybsi kolarze - policjanci rywalizowali w Dobczycach w Małopolsce. Izabela Kłosowska trasę 11 km pokonała w 20 minut i 40 sekund. Maksymalna prędkość, jaką osiągnęła w wyścigu, to prawie 71 km/h.

To nie pierwszy sukces sportowy sierżant. W 2018 roku wspólnie z kolegą z Łomży wygrała Ogólnopolskie Zawody Policyjnych Patroli Rowerowych.

| red: zmj

Codziennie korzystają z nich podczas służby. Teraz policjanci mogli popisać się jazdą rowerem startując w konkursie.

W Łapach psy wyszukujące narkotyki i obezwładniające przestępców doskonaliły swoje umiejętności

11.04.2019, 14:24

M.in. wyszukują narkotyki, czy pomagają obezwładnić przestępców. W taki sposób - wyszkolone psy - ułatwiają na co dzień pracę policji, służbie więziennej i krajowej administracji skarbowej.