Radio Białystok | Wiadomości | Ireneusz Mamrot: Na pewno do poprawy są stałe fragmenty gry i dośrodkowania

Ireneusz Mamrot: Na pewno do poprawy są stałe fragmenty gry i dośrodkowania

18.10.2021, 23:23, akt. 19.10.2021, 00:00

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (1:1) z Radomiakiem Radom w meczu ekstraklasy. Gole strzelili Fedor Cernych i Karol Angielski z rzutu karnego.

fot. Joanna Szubzda
fot. Joanna Szubzda

Ireneusz Mamrot: W naszą grę wkradła się nerwowość

Mecz zaczęliśmy od dobrego operowania piłką, ale potem za mało się przy niej utrzymywaliśmy, żeby móc przygotować sobie sytuacje do oddania strzału czy zagrania w boczny sektor boiska. Potem w naszą grę wkradła się nerwowość, złymi zagraniami napędziliśmy przeciwnika. Bramkę strzeliliśmy po ładnej akcji; nie widziałem na wideo sytuacji z rzutem karnym, z ławki wyglądało, że ta ręka była blisko ciała i po niezbyt groźnej sytuacji straciliśmy w ten sposób bramkę.

Druga połowa w naszym wykonaniu była dużo lepsza, może nie mieliśmy stuprocentowej sytuacji, ale dużo było strzałów i przy większej precyzji mogliśmy się pokusić o bramkę. Na pewno do poprawy są stałe fragmenty gry i dośrodkowania, bo za dużo piłek nie przeszło pierwszego zawodnika, albo były za krótko zagrane i to jest nasz największy mankament, bo są takie mecze, że takim stałym fragmentem gry można przechylić szalę na swoją stronę

- powiedział po meczu (trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot.


Dariusz Banasik: Nie jestem zadowolony z  wyniku

Nie jestem zadowolony z wyniku, robimy wszystko, żeby przełamać tę naszą niemoc remisową. Powiedziałem dzisiaj przed meczem zawodnikom, że przyjmę każdy wynik  poza remisem, bo walczymy o to, żeby wreszcie wygrać w ekstraklasie,  szczególnie na wyjeździe, niestety dzisiaj się nie udało. Według mojej  opinii, mecz był wyrównany, było też sporo kontrowersji z rzutem karnym,  chociaż dla mnie największa kontrowersja to decyzja, gdy nasz zawodnik  wychodził sam na sam, a sędzia podyktował rzut wolny, ale obrońcę  Jagiellonii ukarał żółtą kartką. To na pewno nie było na żółtą kartkę,  czyli to była sytuacja na czerwoną i wówczas mecz mógł się zupełnie  inaczej potoczyć.

W pierwszej połowie, gdy zaczęliśmy  kreować grę, dostaliśmy bramkę i niestety po raz kolejny potwierdziło  się to, że musieliśmy gonić wynik. Chcieliśmy tutaj dzisiaj wygrać, ale  idziemy dalej, mamy kolejne mecze

- powiedział po meczu trener Radomiaka Radom Dariusz Banasik.


źródło: PAP | red: mag

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Jagiellonia Białystok zmierzy się ze Śląskiem Wrocław w pierwszy weekend listopada

17.10.2021, 18:33

Poznaliśmy terminarz 14. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra w piątek (5.11) o 20:30 na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Mecz będziemy relacjonować na naszej antenie.


Jagiellonia Białystok remisuje z Radomiakiem Radom [zdjęcia]

18.10.2021, 21:19

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (1:1) z Radomiakiem Radom w meczu ekstraklasy. Gole strzelili Fedor Cernych i Karol Angielski z rzutu karnego.


Jagiellonia Białystok ma nowego zawodnika - to Michał Nalepa

30.09.2021, 18:30

Michał Nalepa wzmocnił Jagiellonię Białystok. Środkowy pomocnik podpisał umowę z żółto-czerwonymi na dwa lata.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok