Radio Białystok | Wiadomości | Paweł Olszewski: Tego meczu nie powinniśmy przegrać

Paweł Olszewski: Tego meczu nie powinniśmy przegrać

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

28.11.2021, 21:11, akt. 29.11.2021, 07:31

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 0:1 (0:1) wyjazdowe spotkanie z Legią Warszawa w ekstraklasie. Jedynego gola już w doliczonym czasie pierwszej połowy strzelił Mattias Johansson. Rywale przerwali serię siedmiu porażek z rzędu.

Paweł Olszewski: Nie możemy tak grać

Takiego meczu nie powinniśmy przegrać. W drugiej połowie Legia broniła wyniku, chciała przepchnąć ten mecz, ale no nie możemy tak grać. Powinniśmy być bardziej wyrachowani, cierpliwi. Powinniśmy dłużej tworzyć sytuacje, żeby znaleźć przestrzenie. Też boli, że tracimy bramkę po stałym fragmencie. To niestety nie pierwszy raz

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Paweł Olszewski.

Miłosz Matysik: Ten mecz jest naszą motywacją do jeszcze cięższej pracy

Najważniejsze jest dobro drużyny i dzisiaj niestety przegraliśmy 1:0. Ten mecz jest naszą motywacją do jeszcze cięższej pracy. Nie boję się wchodzić w pojedynki jeden na jeden z napastnikiem. Na pewno w przyszłości będę pokazywał więcej takich akcji

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Miłosz Matysik.