Radio Białystok | Wiadomości | Maciej Bortniczuk: To był niesamowity wieczór

Maciej Bortniczuk: To był niesamowity wieczór

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

1.09.2022, 22:07, akt. 22:26

Piłkarze Jagiellonii Białystok awansowali do drugiej rundy Pucharu Polski. Dopiero po dogrywce pokonali 1:0 pierwszoligową Odrę Opole. Jedynego gola strzelił w 96. min. Maciej Bortniczuk.

Odra Opole - Jagiellonia Białystok, 1.09.2022, fot. Joanna Szubzda

Maciej Bortniczuk: Bardzo ciężko pracowałem na ten powrót

Dla mnie to był niesamowity wieczór, bo bardzo ciężko pracowałem na ten powrót. Wiele dla mnie ten dzień znaczy, ten wieczór szczególnie, bo nie dość, że awans, to jeszcze pierwsza bramka i to dla mnie niesamowity wieczór

- powiedział po meczu pomocnik Jagiellonii Maciej Bortniczuk.

Sławomir Abramowicz: Pierwszy raz w życiu grałem 120 minut

Cudowny wieczór dla mnie. Debiut marzenie, pierwszy raz w życiu 120 minut grałem, naprawdę dużo się działo. Wydaje mi się, że to dobry mecz, walczyliśmy do końca, piękna bramka Maćka

- powiedział po meczu bramkarz Jagiellonii Sławomir Abramowicz.

Jagiellonia traci bramkę w 90. min. i remisuje z Górnikiem Zabrze [zdjęcia]

26.08.2022, 20:05

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (1:0) wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Bramkę dla Jagiellonii tuż przed przerwą strzelił Jesus Imaz, a wyrównał kapitan Górnika - Erik Janża w 90. min.

Nene w jedenastce 6. kolejki piłkarskiej ekstraklasy

23.08.2022, 09:15

Pomocnik Jagiellonii Białystok Nene znalazł się w najlepszej jedenastce 6. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Portugalczyka wyróżniono za dobrą postawę i oczywiście gola z serii "stadiony świata" w meczu Jagi z Miedzią Legnica.