Radio Białystok | Wiadomości | Zlatan Alomerović: To jest trudny okres

Zlatan Alomerović: To jest trudny okres

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

5.11.2022, 19:01, akt. 19:10

Piłkarze Jagiellonii Białystok nie potrafili wygrać wyjazdowego ligowego meczu w tej rundzie. W sobotę (5.11) żółto-czerwoni przegrali z Cracovią 0:1 (0:0). Jedynego gola strzelił Matej Rodin.

Źródło: PRB
Źródło: PRB

Zlatan Alomerović: Generalnie jesteśmy smutni

Zaczynaliśmy dobrze. Myślę że pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. W drugiej połowie straciliśmy cierpliwość, jakość. Była czerwona kartka. Generalnie jesteśmy smutni. To jest trudny okres. Musimy to analizować, musimy pracować. Musimy dobrze zagrać w meczu z Lechem. Jest trochę czasu, aby zrobić korekty. Mamy potem dużo czasu, aby przygotować się na rundę wiosenną. Wszyscy jesteśmy niezadowoleni, czujemy się źle. Ale wierzymy, że wygramy z Lechem. Wszystko jest możliwe

- powiedział po meczu bramkarz Jagiellonii Zlatan Alomerović.

Kapitan Jagiellonii przedłużył umowę do końca sezonu 2023-24

29.10.2022, 10:23

Związany z tym klubem od ośmiu lat, kapitan grającej w piłkarskiej ekstraklasie Jagiellonii Taras Romanczuk przedłużył umowę. Nowy kontrakt z białostockim klubem tego defensywnego pomocnika będzie obowiązywał do końca sezonu 2023-24.

Siedem goli przy Słonecznej - Legia rozbiła Jagiellonię [zdjęcia, wideo]

29.10.2022, 16:29

Piłkarze Jagiellonii Białystok upokorzeni przez zawodników Legii Warszawa. Żółto-czerwoni przegrali ligowe spotkanie przed własną publicznością 2:5 (1:3).