Radio Białystok | Sport | Michał Pazdan: Nie jesteśmy do końca zadowoleni

Michał Pazdan: Nie jesteśmy do końca zadowoleni

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

18.03.2023, 19:15, akt. 20:06

Piłkarze Jagiellonii Białystok nie potrafili wygrać z bezpośrednim rywalem w walce o pozostanie w lidze. Żółto-czerwoni zremisowali w sobotę (18.03) z Zagłębiem Lubin 2:2 (0:1). Oba zespoły sąsiadują w tabeli, tuż nad strefą spadkową.

Michał Pazdan: Szkoda, że w 75. minucie straciliśmy bramkę

Na pewno jak wygrywasz w 75. minucie 2:1 to wydaje ci się, że powinieneś dotrwać, szczególnie u siebie. Gdyby w pierwszej połowie było dla Zagłębia 2:0, to mówilibyśmy, że remis jest okej. Ale w momencie, kiedy mamy 2:1, goście szybko strzelają na 2:2. Nie jesteśmy do końca zadowoleni. Przede wszystkim musimy popracować nad tym, żeby ustabilizować takie sytuacje. Te pięć minut zaraz po bramce, żeby uspokoić się i nie dać się złapać. Bo to są najważniejsze minuty, zawsze przeciwnik chce odrobić stratę. Szkoda, że w 75. minucie straciliśmy bramkę. No nic, idziemy dalej

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Michał Pazdan.