Radio Białystok | Wiadomości | Wojciech Nowicki szlifuje formę przed Mistrzostwami Polski w Białymstoku

Wojciech Nowicki szlifuje formę przed Mistrzostwami Polski w Białymstoku

18.06.2017, 09:26, akt. 09:30

Młociarz Podlasia Białystok Wojciech Nowicki zajął drugie miejsce na mityngu lekkoatletycznym na Słowacji.

Wojciech Nowicki, fot. Joanna Żemojda

W swoim najlepszym rzucie posłał młot na odległość 76,4 m. Zawody wygrał Paweł Fajdek, a wśród kobiet najlepiej poradziła sobie Anita Włodarczyk.

Dla Wojciecha Nowickiego zawody na Słowacji były kolejnym elementem przygotowań do lipcowych mistrzostw Polski. Najlepsi lekkoatleci z naszego kraju będą rywalizować na stadionie w białostockim Zwierzyńcu od 21 do 23 lipca. Wojciech Nowicki wystąpi w konkursie rzutu młotem w sobotę 22 lipca.

| red: mak

Paweł Fajdek wygrał konkurs rzutu młotem mityngu IAAF - 55. Paavo Nurmi Games w fińskim Turku. Dwukrotny mistrz globu uzyskał najlepszy w tym sezonie wynik na świecie 82,40 m. Drugie miejsce zajął Wojciech Nowicki - 76,71.

Podlascy sportowcy z sukcesami w memoriale Janusza Kusocińskiego - Damian Czykier wygrał bieg przez płotki

10.06.2017, 18:56

W 63. memoriale Janusza Kusocińskiego brali udział Damian Czykier, Wojciech Nowicki i Martyna Dąbrowska z Podlaskiego.

Kamila Lićwinko i Wojciech Nowicki przygotowują się do Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku

10.05.2017, 17:29

Białystok przygotowuje się do 93. Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce, których gospodarzem będzie w tym roku. O swoich planach startowych opowiedzieli w środę (10.05) czołowi białostoccy lekkoatleci, m.in. Wojciech Nowicki i Kamila Lićwinko.

Brązowy medalista Wojciech Nowicki został "Złotym Absolwentem Politechniki Białostockiej"

20.04.2017, 14:52

Kariera sportowca nie przeszkodziła mu w zdobyciu wykształcenia. Młociarz Podlasia Białystok Wojciech Nowicki nagrodzony tytułem "Złoty Absolwent Politechniki Białostockiej".