Radio Białystok | Wiadomości | Superliga tenisistów stołowych - Dojlidy przerwały serię porażek

Superliga tenisistów stołowych - Dojlidy przerwały serię porażek

2.02.2018, 10:39, akt. 10:49

Po ośmiu porażkach z rzędu, Dojlidy Wschodzący Białystok wreszcie odniosły zwycięstwo w superlidze tenisistów stołowych.

Mimo wygranej, Dojlidy ostatnie w tabeli

W czwartkowym (1.02) meczu 14. kolejki Dojlidy Wschodzący Białystok pokonały u siebie Morliny Ostróda 3:0, lecz wciąż zajmują ostatnie, 12. miejsce w tabeli.

Punkty zdobyli: Białorusin Paweł Płatonow (bilans gier w tym sezonie 3-14), Chińczyk Li Youngyin (3-3) i Wang Zeng Yi (9-12).

Poprzednie zwycięstwo białostoczanie odnieśli 20 października (5. kolejka), kiedy wygrali z Zooleszcz Gwiazdą Bydgoszcz 3:2. Plasowali się wówczas na dziewiątej pozycji. Później doznali ośmiu kolejnych porażek, a zła seria została przerwana dopiero w czwartek. Wciąż jednak zamykają  ligową tabelę z dorobkiem 10 "oczek".

Prowadzi Kolping Frac Jarosław, który wyprzedza Dekorglass Działdowo -  po 30 punktów (zespół z Jarosławia rozegrał jeden mecz mniej), Fibrain  AZS Politechnika Rzeszów (27) i broniący tytułu Dartom Bogoria Grodzisk  Mazowiecki (26).

źródło: PAP | red: wsz

W meczu dwóch najsłabszych, jak dotąd, zespołów superligi 3S Polonia Bytom wygrała w czwartek (7.12) na wyjeździe z Dojlidami Wschodzący Białystok 3:1.

Tenisiści stołowi z Dojlid Wschodzący Białystok przegrali z PKS Kolping Frac Jarosław

1.10.2017, 19:53

W superlidze tenisistów stołowych nie powiodło się Dojlidom Wschodzący Białystok.