Radio Białystok | Wiadomości | Damian Czykier tuż za podium w finale biegu na 110 m przez płotki

Damian Czykier tuż za podium w finale biegu na 110 m przez płotki

10.08.2018, 19:53, akt. 21:51

Damian Czykier z Podlasia Białystok zajął czwarte miejsce w finale biegu na 110 m przez płotki w lekkoatletycznych mistrzostwach Europy w Berlinie.

MP w Lekkoatletyce w Białymstoku 2017, fot. Joanna Żemojda

Mistrz Polski Damian Czykier - z czasem 13.38 - znalazł się tuż za podium. A do brązowego medalu zabrakło mu 0,4 s.

źródło: PAP | red: zmj

Martyna Dąbrowska z UKS-u Bojary Białystok i jej koleżanki ze sztafety 4x400 metrów wygrały swój bieg eliminacyjny i w sobotę wieczorem (11.08) pobiegną w finale.

Wojciech Nowicki

10.08.2018, 14:12

Wojciech Nowicki rzucił 80 metrów 12 centymetrów i wygrał konkurs rzutu młotem na Mistrzostwach Europy w Berlinie.

ME w lekkoatletyce: białostoczanka Klaudia Kardasz tuż za podium

9.08.2018, 11:35

W środę (8.08) na mistrzostwach Europy w Berlinie został rozegrany finał konkursu pchnięcia kulą kobiet. Złoto wywalczyła Paulina Guba, zaś na czwartym miejscu uplasowała się białostoczanka - Klaudia Kardasz.

Wojciech Nowicki ma dostać nagrodę od władz Białegostoku za złoty medal w Berlinie

8.08.2018, 07:46

Za sukcesem sportowym idą nagrody finansowe. Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok może liczyć na nagrodę od władz Białegostoku.

źródło: nbp.pl