Radio Białystok | Wiadomości | Siatkarze BAS-u Białystok pokonali Legię Warszawa

Siatkarze BAS-u Białystok pokonali Legię Warszawa

autor: Wojciech Szubzda

14.10.2018, 16:13, akt. 21:11

W zmiennych nastrojach wracali z sobotnich (13.10) drugoligowych meczów w Warszawie zawodnicy i zawodniczki BAS-u Białystok.

Andrea Rossi, Fotolia.com

Powrót z 0:2 na 3:2

Mężczyźni pokonali Legię Warszawa 3:2 (26:24, 25:20, 25:27, 15:25, 13:15), a kobiety przegrały z AZS-em AWF Warszawa 0:3 (25:16, 25:19, 25:19).

Niezwykle dramatyczny przebieg miał mecz w drugiej lidze siatkówki mężczyzn. Zawodnicy BAS-u Białystok przegrywali na wyjeździe już 0:2 z Legią Warszawa.

Siatkarze ze stolicy mieli w trzecim secie dwie piłki meczowe przy stanie 24:22, ale przegrali tego seta 25:27. Kolejnego seta BAS wygrał do 15, a w tie-breaku do 13.

Siatkarki bez zwycięstwa

Z kolei bez punktów ze stolicy wróciły drugoligowe zawodniczki BAS-u Białystok. Siatkarki Sebastiana Grzegorka bez historii przegrały z AZS-em AWF Warszawa 0:3.

| red: rbon, wsz

Pierwsze ligowe punkty w tym sezonie w ekstraklasie futsalu zdobyli zawodnicy MOKS-u Słoneczny Stok. Białostoczanie w sobotę (13.10) pokonali przed własną publicznością 3:1 (2:1) beniaminka ekstraklasy - Red Devils Chojnice.

W ostatni dzień października Jagiellonia zmierzy się z GKS Katowice w Pucharze Polski

12.10.2018, 08:59

Wiemy już, kiedy Jagiellonia Białystok zagra w 1/16 Pucharu Polski.

Jagiellonia Białystok zdobyła jeden punkt w meczu z Koroną i już nie jest liderem [zdjęcia, wideo]

7.10.2018, 08:12

Jagiellonia Białystok zdobyła jeden punkt w wyjazdowym spotkaniu z Koroną Kielce. W niedzielnym (7.10) meczu piłkarskiej ekstraklasy zremisowała 1:1.

Ekstraklasa futsalu: MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrał na wyjeździe

18.09.2018, 12:15

W meczu kończącym inauguracyjną kolejkę futsalowej ekstraklasy, MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrał z drużyną Rekordu Bielsko-Biała.