Radio Białystok | Wiadomości | Łyżwiarka Natalia Maliszewska wygrała rywalizację na 500 m w Salt Lake City

Łyżwiarka Natalia Maliszewska wygrała rywalizację na 500 m w Salt Lake City

autor: Jerzy Kułakowski

12.11.2018, 06:53, akt. 06:59

100-lecie niepodległości Polski w znakomitym stylu uczciła Natalia Maliszewska. Łyżwiarka Juvenii Białystok wygrała rywalizację na 500 metrów short trackowego Pucharu Świata w Salt Lake City.

W finale pokonała rywalki z Holandii, Chin i Włoch. Natalia powtórzyła sukces sprzed tygodnia z Calgary i umocniła się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Kolejne zawody Pucharu Świata odbędą się za miesiąc w Ałmatach w Kazachstanie.

Wszystkie trzy polskie sztafety - kobiet, mężczyzn i mieszana - zajęły trzecie miejsca w swoich biegach półfinałowych zawodów Pucharu Świata w short tracku w Salt Lake City. Biało-czerwoni nie zdołali awansować do finałów "A".

Sztafeta short tracku z zawodniczkami Juvenii Białystok z rekordem Polski

10.11.2018, 10:32

Polska sztafeta awansowała do półfinałów zawodów Pucharu Świata w short tracku w Salt Lake City.

Świetny występ Natalii Maliszewskiej w Pucharze Świata w short tracku

4.11.2018, 07:59

Natalia Maliszewska z Juvenii Białystok znakomicie rozpoczęła zmagania w Pucharze Świata w short tracku.