Piłkarskim kibicom nie trzeba bliżej przedstawiać jego sylwetki. Były trener Legii Warszawa i selekcjoner reprezentacji Polski, potem działacz, a dziś ceniony komentator telewizyjny. Andrzej Strejlau, spotkał się w sobotę (15.12) z kibicami w białostockiej Famie.

To właściwie wywiad-rzeka, w którym autor pokazuje swego bohatera jako pasjonata futbolu, człowieka niezwykle inteligentnego i dowcipnego, który momentami nie pasuje do otaczającej go rzeczywistości.

Z książki dowiemy się m.in., jak zaczęła się piłkarska przygoda Andrzeja Strejlaua, poznamy kulisy pracy trenerskiej oraz walki z korupcją w polskim futbolu.

Spotkanie obu panów z kibicami-czytelnikami, w białostockiej kawiarni Fama rozpoczęło się w sobotę
(15.12) o 17:00.

Spotkanie prowadził dziennikarz Radia Białystok - Jerzy Kułakowski.

| red: rbon, wsz, sk

Nie takiego wyniku spodziewali się kibice Jagiellonii Białystok. Żółto-czerwoni przegrali z Zagłębiem Lubin przed własną publicznością aż 0:4 (0:3).

Jagiellonia odwróciła losy meczu i zremisowała z Wisłą Kraków [zdjęcia, wideo]

9.12.2018, 01:11

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 2:2 z Wisłą Kraków w wyjazdowym spotkaniu ekstraklasy. Żółto-czerwoni przegrywali do przerwy 0:2, ale w drugiej połowie zagrali lepiej niż w pierwszej i doprowadzili do remisu.

Jagiellonia po wygranej w Gdyni awansowała do 1/4 finału Pucharu Polski [zdjęcia, wideo]

4.12.2018, 07:22

Piłkarze Jagiellonii Białystok wywalczyli awans do 1/4 finału piłkarskiego Pucharu Polski. We wtorkowy (4.12) wieczór pokonali na wyjeździe Arkę Gdynia 2:0 (0:0).

Piłkarze Jagiellonii Białystok przygotowali Szlachetną Paczkę

2.12.2018, 06:50

Chcieli pomóc panu Jerzemu i jego dziewięćdziesięcioletniej schorowanej cioci, a jednocześnie dać dobry przykład innym.

Jagiellonia odrobiła stratę i wygrała z Arką Gdynia [zdjęcia, wideo]

1.12.2018, 06:42

Jagiellonia Białystok przegrywała, ale się podniosła i pokonała rywali. Żółto-czerwoni w bardzo mroźny piątkowy (30.11) wieczór pokonali przed własną publicznością Arkę Gdynia 3:1 (0:0) w meczu piłkarskiej ekstraklasy.