Radio Białystok | Wiadomości | Romanczuk: spodziewałem się takiego wyniku

Romanczuk: spodziewałem się takiego wyniku

autor: Jerzy Kułakowski, Robert Bońkowski

14.09.2019, 00:08, akt. 00:27

Jagiellonia Białystok zremisowała bezbramkowo w Białymstoku z warszawską Legią w 8. kolejce Ekstraklasy. W pierwszej połowie meczu czerwoną kartkę otrzymał obrońca Legii Luis Rocha.

Taras Romanczuk, fot. Joanna Szubzda

Klimala: nie stwarzaliśmy sobie w ogóle sytuacji

Młodzieżowy napastnik Jagiellonii Białystok zameldował się na murawie w drugiej połowie meczu zmieniając Mudrinskiego. Klimala powiedział po meczu, że Jagiellonia Białystok powinna ten mecz wygrać, a wyszło na to, że miała problem ze stworzeniem sobie klarownych sytuacji. Cała wypowiedź napastnika Jagiellonii jest do obejrzenia na kanale You Tube Polskiego Radia Białystok.

Romanczuk: spodziewałem się meczu "na zero"

Kapitan Jagiellonii Białystok był liderem środka pola w spotkaniu przeciwko Legii. Po meczu powiedział, że spodziewał się takiego przebiegu starcia obu zespołów. Taras Romanczuk mówił, że w ostatnich latach mecze pomiędzy Jagiellonią a Legią były właśnie meczami pełnymi twardej gry, w których drużyny miały problem ze zdobywaniem bramek. Cała wypowiedź Tarasa Romanczuka dostępna jest na radiowym kanale You Tube.

Lewczuk: nie było klarownych sytuacji

Były obrońca Jagiellonii reprezentujący teraz barwy warszawskiej Legii mówił po spotkaniu z "Jagą", że w meczu nie brakowało twardej, a momentami brutalnej gry. Były obrońca reprezentacji Polski powiedział, że Białystok jest trudnym terenem do gry dla zespołów gości. Pełna wypowiedź Igora Lewczuka dostępna jest do obejrzenia na kanale You Tube Polskiego Radia Białystok.

Najbliższy mecz Jagiellonia rozegra w piątek (20.09) na wyjeździe z Lechem Poznań. Transmisja tego spotkania na antenie Polskiego Radia Białystok.

| red: rbon

Jagiellonia Białystok zremisowała bezbramkowo w Białymstoku z warszawską Legią w 8. kolejce Ekstraklasy.

Remis w meczu Jagiellonii z Legią Warszawa [zdjęcia]

14.09.2019, 00:01

Piłkarze Jagiellonii Białystok i Legii Warszawa podzieli się punktami w piątkowym (13.09) meczu ekstraklasy. Spotkanie na stadionie przy ul. Słonecznej w Białymstoku zakończyło się remisem 0:0. Na trybunach zasiadła rekordowa w tym sezonie liczba widzów - ponad 19 tys.