Radio Białystok | Wiadomości | Rozpoczął się plebiscyt "Niebieski Mikrofon - Muzyczna Nagroda Polskiego Radia Białystok"

Rozpoczął się plebiscyt "Niebieski Mikrofon - Muzyczna Nagroda Polskiego Radia Białystok"

autor: Edyta Wołosik

16.11.2019, 02:02, akt. 10:22

To plebiscyt, którego celem jest docenienie i promowanie podlaskich twórców wykonujących szeroko pojętą muzykę rozrywkową.

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok
Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok

W piątek (15.11) rozpoczął się plebiscyt "Niebieski Mikrofon - Muzyczna Nagroda Polskiego Radia Białystok" - mówi szef naszej redakcji muzycznej - Marcin Kozłowski.

Można, a nawet trzeba zgłaszać się do nas, czy ktoś jest artystą solowym, czy jest to zespół - czekamy na zgłoszenia. Spośród wszystkich propozycji wybierzemy 10 wykonawców, których muzykę będziemy promować na antenie Polskiego Radia Białystok i naszych mediach społecznościowych. Jednocześnie poprosimy słuchaczy by głosowali na swoich ulubieńców i tym sposobem wyłonimy zwycięzcę

- mówi Marcin Kozłowski. Zgłaszać się można do połowy grudnia. "Finał planujemy na 16 lutego" - dodaje kierownik anteny Polskiego Radia Białystok - Tomasz Kleszczewski.

Wykonawca ma być z naszego regionu, a jeśli chodzi o zespół, to przynajmniej jeden z członków zespołu musi być ściśle związany z naszym regionem. Konkurs jest dwuetapowy. Najpierw zbieramy wszystkich chętnych, a następnie komisja wyłoni 10 finalistów. Nasi słuchacze będą mogli głosować. Będzie nagroda słuchaczy oraz druga nagroda - jury

- mówi Tomasz Kleszczewski. Oprócz promocji na antenie, laureaci dostaną też po 5 tysięcy złotych. Szczegóły są na stronie niebieskimikrofon.pl.


| red: rbon

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Marcin Kozłowski, Andrzej Bajguz i Tomasz Kleszczewski [wideo]

15.11.2019, 11:26

Jeśli muzyka jest dla Was wszystkim, to zgłaszajcie się do nas. Rozpoczynamy nowy konkurs muzyczny - Niebieski Mikrofon!


Niebieski Mikrofon

14.11.2019, 08:18

Muzyczna nagroda Radia Białystok

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
Nie Teatr OXFORD DRAMA - koncert

REKLAMA
OiFP RESPIRO DUO, MUZYCZNE OBLICZA KOBIETY

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok