Radio Białystok | Wiadomości | Natalia Maliszewska na 5. miejscu w zawodach PŚ w short tracku w Szanghaju

Natalia Maliszewska na 5. miejscu w zawodach PŚ w short tracku w Szanghaju

8.12.2019, 09:27, akt. 16:29

Natalia Maliszewska z Juvenii Białystok zajęła 5. miejsce w rywalizacji na 500 metrów podczas zawodów Pucharu Świata w short tracku w chińskim Szanghaju.

Polka objęła na starcie prowadzenie i utrzymywała je aż do ostatniego  wirażu, na którym zaliczyła upadek. Wygrała reprezentantka gospodarzy Fan Kexin przed Holenderką Yarą van Kerkhof i inną Chinką Chunyu Qu. Tuż za podium finiszowała Włoszka Martina Valcepina.

W klasyfikacji generalnej prowadzi Kanadyjka Kim Boutin (40000 pkt) przed Valcepiną (38736 pkt) i van Kerkhof (26729 pkt). Natalia Maliszewska jest 4. (23420 pkt).

źródło: IAR | red: mag, ary

Rafał Anikiej zajął 7. miejsce, zaś Natalia Maliszewska była 10. na dystansie 500 m w zawodach Pucharu Świata w short tracku w Szanghaju. Reprezentantka Polski została zdyskwalifikowana w półfinale.

Natalia Maliszewska awansowała do ćwierćfinału wyścigu na 500 m podczas zawodów PŚ w short tracku w Szanghaju

6.12.2019, 11:53

Natalia Maliszewska, zawodniczka Juvenii Białystok, awansowała do ćwierćfinału wyścigu na 500 metrów podczas zawodów Pucharu Świata w short tracku w chińskim Szanghaju.

PŚ w short tracku - Maliszewska czwarta na 500 m w Nagoi

1.12.2019, 10:07

Natalia Maliszewska zajęła czwarte miejsce na swoim koronnym dystansie 500 m w zawodach Pucharu Świata w short tracku w Nagoi. Wygrała Kanadyjka Kim Boutin przed Włoszką Arianną Fontaną i Koreanką Ji Yoo Kim.