Radio Białystok | Wiadomości | Władysław Kosiniak-Kamysz spotkał się z mieszkańcami woj. podlaskiego

Władysław Kosiniak-Kamysz spotkał się z mieszkańcami woj. podlaskiego

autor: Adam Dąbrowski

2.02.2020, 10:03, akt. 10:11

Gospodarowanie odpadami komunalnymi, służba zdrowia, afrykański pomór świń, szkolnictwo branżowe - to tylko kilka tematów poruszanych podczas spotkań z mieszkańcami województwa podlaskiego przez Władysława Kosianiaka-Kamysza.

od lewej: Stefan Krajewski i Władysław Kosiniak-Kamysz - fot. Adam Dąbrowski
od lewej: Stefan Krajewski i Władysław Kosiniak-Kamysz - fot. Adam Dąbrowski

Prezes PSL, który zgłosił swój akces w tegorocznych wyborach prezydenckich, odwiedził w sobotę (1.02.) Wysokie Mazowieckie, Zambrów i Łomżę, gdzie rozmawiał z rolnikami, przedsiębiorcami i samorządowcami.

Kolejne wybory, ubiegłoroczne do europarlamentu, parlamentu i nadchodzące sprawiają, że takie spotkania w całej Polsce odbywają się już od kilkunastu miesięcy - mówił Władysław Kosiniak-Kamysz.

Prezes PSL odwiedził województwo podlaskie, już po raz kolejny, bo - jak twierdzi - jest to region bardzo ważny dla Polski.

Jest kilka takich rzeczy, które powinny być przykładem dla całej Polski. Po pierwsze, tradycja nie stoi w sprzeczności z nowoczesnością. Taka może być też Polska, gdzie europejskość nie stoi w przeciwieństwie do patriotyzmu czy odwrotnie - mówił Władysław Kosiniak-Kamysz.

Hasłem przewodnim, pod którym Władysław Kosinak-Kamysz zamierza prowadzić swoją kampanię jest "Odbudowanie Wspólnoty".

Za swój atut uważa zdolność do współdziałania ze wszystkimi ugrupowaniami na polskiej scenie politycznej, nawet z tymi, które są od wielu lat w konflikcie wobec siebie.


| red: rbon

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Działacze Lewicy promują ich kandydata na prezydenta RP

30.01.2020, 09:53

11 komitetów poparcia już jest, ale celem jest utworzenie ich we wszystkich podlaskich powiatach. Działacze Lewicy rozpoczęli działania promujące ich kandydata na prezydenta RP - Roberta Biedronia.


Szef klubu KO Borys Budka odwiedził Białystok i Łomżę

15.01.2020, 17:38

Wybory w PO to nie tylko wybór lidera partii, ale też wybór wizji Polski - powiedział w środę (15.01) w Białymstoku szef klubu KO i kandydat na przewodniczącego partii Borys Budka. W jego ocenie Platforma potrzebuje nowej energii i nowego pomysłu na partię.


Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z wizytą w Kolnie [zdjęcia, wideo]

9.01.2020, 07:24

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził Kolno. Prezydent złożył wieniec przed pomnikiem żołnierzy polskich zamordowanych przez bolszewików w 1920 roku, wziął udział w konferencji "Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich", spotkał się także z mieszkańcami.


Wizyta lidera PSL-u Władysława Kosiniaka-Kamysza w Białymstoku

15.12.2019, 12:46

Najważniejszym zadaniem przyszłego prezydenta będzie zjednoczenie Polaków i przywrócenie braterstwa - mówił w niedzielę (15.12) wieczorem w Białymstoku prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Podkreślał, że tylko wspólne działanie rożnych środowisk daje szansę na zmiany w kraju.


Białostoczanin - Szymon Hołownia - będzie kandydował na prezydenta Polski

8.12.2019, 17:28

Powiem wprost, po raz pierwszy publicznie - na początku przyszłego roku zostaną ogłoszone wybory prezydenckie, chcę w nich kandydować - powiedział w niedzielę (8.12) w Gdańsku dziennikarz Szymon Hołownia.

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
OiFP RESPIRO DUO, MUZYCZNE OBLICZA KOBIETY

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
NIETEATR Zrobie co zechce

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok