17.09.2020, 19:36, akt. 18.09.2020, 08:37

Jagiellonia ogłosiła kolejny letni transfer. Tym razem do żółto-czerwonych dołączył Fedor Cernych.

Źródło: Biuro Prasowe Jagiellonii Białystok

Po ponad dwóch latach Fedor Cernych wrócił do Jagiellonii Białystok. Litewski napastnik przez ostatnie dwa sezony grał na rosyjskich boiskach - w zespole Dinama Moskwa i na wypożyczeniu w FK Orenburg.

Na początku września rozwiązał - za porozumieniem stron - umowę z moskiewskim klubem. Kapitan reprezentacji Litwy podpisał z Jagiellonią Białystok trzyletni kontrakt. Na boisku będzie występował z numerem 13. na koszulce.

Cernych grając w Jagiellonii w latach 2015-2017 rozegrał 90 oficjalnych meczów, w których zdobył 20 bramek i 21 asyst. Okazję do debiutu po powrocie będzie miał w poniedziałek (21.09). Wówczas żółto-czerwoni zagrają na wyjeździe z Piastem Gliwice.

Transmisja tego spotkania na naszej antenie.

| red: rbon

PKO Ekstraklasa wyróżniła najlepszych piłkarzy minionej ligowej kolejki.

Klasyczny mecz dwóch połów - Jagiellonia przegrywała, ale ostatecznie zremisowała 2:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała

12.09.2020, 07:01

Jagiellonia Białystok w 3. kolejce PKO Ekstraklasy podejmowała drużynę Podbeskidzia Bielsko-Biała. Do przerwy zespół trenera Bogdana Zająca przegrywał z "Góralami" 0:2. Po przerwie piłkarze Jagiellonii odrobili straty. Najpierw gola strzelił napastnik Jakov Puljić, a później bramkę wyrównującą zdobył Jesus Imaz.

Bogdan Zając: zabrakło nam skuteczności i dłuższej dominacji [wideo]

11.09.2020, 12:15

Puljić: zasługiwaliśmy na zwycięstwo [wideo]

11.09.2020, 12:13