Radio Białystok | Wiadomości | Fernan Lopez nowym piłkarzem Jagiellonii Białystok

autor: Jerzy Kułakowski

19.09.2020, 10:00, akt. 10:05

Fernan Lopez jest wychowankiem Celty Vigo, ale w swoim kraju grał jedynie na 3. poziomie ligowym.

Źródło: biuro prasowe Jagiellonii Białystok

Nowy pomocnik Jagiellonii w poprzednim sezonie był zawodnikiem azerskiej Gabali. Spadł z nią z ekstraklasy.

W 18 meczach zdobył 3 bramki i miał 5 asyst. Z Jagiellonią związał się rocznym kontraktem z opcją przedłużenia go o dwa lata.

W żółto-czerwonych barwach będzie grał z numerem 23.

| red: rbon

Jagiellonia ogłosiła kolejny letni transfer. Tym razem do żółto-czerwonych dołączył Fedor Cernych.

Obrońca Jagiellonii w najlepszej "jedenastce" 3. kolejki PKO Ekstraklasy [skrót meczu]

15.09.2020, 11:17

PKO Ekstraklasa wyróżniła najlepszych piłkarzy minionej ligowej kolejki.

Klasyczny mecz dwóch połów - Jagiellonia przegrywała, ale ostatecznie zremisowała 2:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała

12.09.2020, 07:01

Jagiellonia Białystok w 3. kolejce PKO Ekstraklasy podejmowała drużynę Podbeskidzia Bielsko-Biała. Do przerwy zespół trenera Bogdana Zająca przegrywał z "Góralami" 0:2. Po przerwie piłkarze Jagiellonii odrobili straty. Najpierw gola strzelił napastnik Jakov Puljić, a później bramkę wyrównującą zdobył Jesus Imaz.