Radio Białystok | Wiadomości | Ekstraklasa wyróżniła dwóch piłkarzy Jagiellonii w "jedenastce" kolejki

Ekstraklasa wyróżniła dwóch piłkarzy Jagiellonii w "jedenastce" kolejki

autor: Robert Bońkowski

22.09.2020, 14:36, akt. 14:53

Dwóch piłkarzy Jagiellonii Białystok zostało wyróżnionych w najlepszej "jedenastce" PKO Ekstraklasy, po poniedziałkowym (21.09) zwycięstwie nad Piastem Gliwice.

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 24.08.2020, fot. Joanna Szubzda (Archiwum)

Jagiellonia Białystok w 4. kolejce PKO Ekstraklasy pokonała na wyjeździe drużynę Piasta Gliwice 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył hiszpański napastnik Jesus Imaz. Duży udział w pokonaniu rywali miał także bramkarz żółto-czerwonych Pavels Steinbors, który w końcówce spotkania uratował drużynę Bogdana Zająca od straty gola.

To właśnie Steinbors i Imaz zostali wyróżnieniu przez PKO Ekstraklasę i znaleźli się w najlepszej "jedenastce" kolejki.

Oprócz żółto-czerwonych, wyróżnieni zostali: Uryga (Wisła Płock), Nalepa (Lechia Gdańsk), Satka (Lech Poznań), Moder (Lech Poznań), Cebula (Raków Częstochowa), Nowak, Jimenez i Sobczyk (Górnik Zabrze) oraz Paixao (Lechia Gdańsk.

Jagiellonia Białystok najbliższy mecz zagra przy Słonecznej. Jej rywalem w sobotę (26.09) będzie drużyna Zagłębia Lubin. Początek meczu i naszej radiowej transmisji od 20:00.

| red: rbon

W 4. kolejce PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok mierzyła się na wyjeździe z Piastem Gliwice. Żółto-czerwoni do przerwy remisowali z gliwiczanami 0:0. W drugiej części spotkania to piłkarze Jagi objęli prowadzenie. Bramkę - po strzale z dystansu - zdobył Jesus Imaz. Gol ten ostatecznie dał zwycięstwo żółto-czerwonym.

Bogdan Zając: mieliśmy dobre i złe momenty w grze [wideo]

21.09.2020, 17:31

Jesus Imaz: złe miesiące są już za mną [wideo]