Radio Białystok | Wiadomości | Bogdan Tiru i Martin Pospisil w "jedenastce" kolejki ekstraklasy

Bogdan Tiru i Martin Pospisil w "jedenastce" kolejki ekstraklasy

autor: Wojciech Szubzda

22.04.2021, 11:54, akt. 12:06

Dwóch zawodników Jagiellonii Białystok znalazło się w jedenastce 26. kolejki spółki Ekstraklasa. To Martin Pospisil i Bogdan Tiru, którzy byli wyróżniającymi się zawodnikami podczas środowego (22.04) meczu Jagiellonii ze Stalą Mielec (3:3).

Jagiellonia Białystok - Stal Mielec, 21.04.2021, fot. Joanna Szubzda

Rumuński obrońca Bogdan Tiru zdobył dwie bramki, a przy jego trafieniach asystował czeski pomocnik Martin Pospisil. Żółto-czerwoni zremisowali ze Stalą 3:3, ostatnią bramkę stracili w doliczonym czasie.

To kolejny remis Jagiellonii, w podobnych okolicznościach. We wcześniejszym meczu z Wisłą Płock białostoczanie również dali sobie strzelić gola w doliczonym czasie i też zremisowali.

Następny mecz Jagiellonia Białystok zagra już w niedzielę (25.04). Żółto-czerwoni zagrają na wyjeździe z Wartą Poznań.

Początek tego meczu na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim o 12:30. Transmisja w Polskim Radiu Białystok.

| red: wsz

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 3:3 (2:1) ze Stalą Mielec w meczu ekstraklasy. Żółto-czerwoni prowadzili już 2:0, później rywale doprowadzili do wyrównania na 2:2. Przed końcem meczu Bogdan Tiru trafił na 3:2, a rywale już w doliczonym czasie doprowadzili do wyrównania.

Jagiellonia Białystok wygrywała już 2:0 i zremisowała ze Stalą Mielec [zdjęcia]

21.04.2021, 19:57

Andrej Kadlec nie jest już zawodnikiem Jagiellonii Białystok

20.04.2021, 15:08

Jagiellonia Białystok za porozumieniem stron rozwiązała kontrakt ze słowackim prawym obrońcą - Andrejem Kadlecem.

Jesus Imaz w "jedenastce" kolejki ekstraklasy

20.04.2021, 10:03

Napastnik Jagiellonii Białystok Jesus Imaz znalazł się w "jedenastce" najlepszych piłkarzy 25. kolejki ekstraklasy. Hiszpan strzelił jednego gola w meczu z Wisłą Płock.

Bartłomiej Wdowik: Straciliśmy dwa punkty, powinniśmy ten mecz wygrać

18.04.2021, 17:51

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 2:2 w wyjazdowym spotkaniu z Wisłą Płock. Żółto-czerwoni prowadzili już 2:0, ale dali sobie strzelić dwa gole w drugiej połowie. Rywale wyrównali w 96., ostatniej minucie meczu.

Rafał Grzyb: Jesteśmy bardzo mocno niezadowoleni z tego wyniku

18.04.2021, 17:49

Jagiellonia Białystok traci bramkę w 96. min. i remisuje z Wisłą Płock [zdjęcia]

18.04.2021, 16:59