Radio Białystok | Wiadomości | Kibice Jagiellonii są zawiedzeni postawą zespołu - wywiesili transparent na płocie ośrodka treningowego

Kibice Jagiellonii są zawiedzeni postawą zespołu - wywiesili transparent na płocie ośrodka treningowego

autor: Wojciech Szubzda

26.04.2021, 14:30, akt. 14:36

Kibice Jagiellonii Białystok dali wyraz swojemu niezadowoleniu po ostatniej porażce drużyny. Żółto-czerwoni przegrali na wyjeździe z beniaminkiem ekstraklasy Wartą Poznań 0:2.

Źródło: UJB/Facebook
Źródło: UJB/Facebook

Po tym meczu - na drużynę wracającą do Białegostoku czekał transparent wywieszony na płocie ośrodka treningowego przy ul. Elewatorskiej. Było na nim hasło: "Gracie tragicznie, ambicji nie macie, komu jeszcze punkty rozdacie?". Zdjęcia tego transparentu pojawiły się na kibicowskich profilach w mediach społecznościowych.

Jagiellonia Białystok w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań kibiców. Przegrała ostatni mecz, a dwa wcześniejsze zremisowała tracąc gole w doliczonym czasie.Żółto-czerwoni zajmują 11. miejsce w ligowej tabeli. W środę zagrają na stadionie przy Słonecznej w Białymstoku z Rakowem Częstochowa, który jest trzeci. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki.

| red: lma, wsz, mag

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Rafał Grzyb: Wygrał zespół zdecydowanie lepszy

25.04.2021, 14:46

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 0:2 (0:1) wyjazdowe spotkanie z Wartą Poznań. Gole dla gospodarzy meczu w Grodzisku Wielkopolskim strzelili: Łukasz Trałka i Makana Baku.


Jagiellonia przegrywa na wyjeździe z Wartą Poznań [zdjęcia]

26.04.2021, 00:06

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 0:2 (0:1) wyjazdowe spotkanie z Wartą Poznań. Gole dla gospodarzy meczu w Grodzisku Wielkopolskim strzelili: Łukasz Trałka i Makana Baku.


"Jesteśmy świadkami katastrofalnej postawy całego zespołu" - kibice Jagiellonii apelują o działanie władz klubu

13.03.2021, 17:58

Kibice występującej w piłkarskiej ekstraklasie Jagiellonii Białystok zaapelowali w sobotę (13.03) do władz klubu o "podjęcie zdecydowanych działań w celu naprawy sytuacji sportowej". W piątek zespół przegrał trzeci mecz z rzędu, a na zwycięstwo czeka od sześciu kolejek.

ZNAJDŹ NAS

Koncert live - Żurkowski

REKLAMA
Plum Ekiden

REKLAMA
Nie Teatr Letnie granie: Austin Miller & Amanda Esposito

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok