Radio Białystok | Wiadomości | Cztery Podlasianki z szansą na tytuł Miss Polski

Cztery Podlasianki z szansą na tytuł Miss Polski

autor: Paweł Wądołowski

17.07.2021, 13:47, akt. 15:22

Cztery Podlasianki będą reprezentowały nasze województwo w tegorocznym Finale Miss Polski. Aż dwie pochodzą z Ziemi Łomżyńskiej, chociaż do etapu ogólnopolskiego dostały się, startując w różnych eliminacjach.

Gala finałowa Miss Podlasia, Miss Podlasia Nastolatek i Mister Podlasia 2021, fot. Joanna Szubzda
Gala finałowa Miss Podlasia, Miss Podlasia Nastolatek i Mister Podlasia 2021, fot. Joanna Szubzda

Dwudziestoletnia Ola Wasik pochodzi z Nowogrodu i zdobyła tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej. Jak mówi, możliwość reprezentowania naszego województwa to dla niej bardzo duże wyróżnienie, ale też stres.

"Troszeczkę się denerwuję, ale staram się podejść do tego ze spokojną głową i po prostu być sobą. Czuję ogromną dumę i jestem naprawdę wdzięczna za taką szansę, którą otrzymałam. Mam nadzieję, że jak najlepiej będę reprezentowała naszą Ziemię Łomżyńską i przeżyję po prostu piękną przygodę."

Na gali finałowej Miss Polski 2021 zobaczymy też mieszkającą w Łomży, ale studiującą w Białymstoku, tegoroczną Miss Podlasia, Weronikę Przestrzelską. Jak mówi, już przygotowuje się do zgrupowania w Małopolsce, które rozpoczyna się w połowie sierpnia. 

"Zgrupowanie to jest taki czas, w którym chcesz pokazać się jak najlepiej i dać z siebie wszystko. Myślę, że jest sporo osób, które pokładają we mnie nadzieję i czuję może jakiś stres, troszkę ekscytacji, może niepewność. Bo nie wiadomo, co mnie czeka i jak zakończy się gala finałowa."

W Finale nasze województwo będą także reprezentowały II Wicemiss Podlasia - Klaudia Modzelewska i Natalia Brzozowska, która dostała tzw. dziką kartę od organizatorów konkursu.

Tegoroczną Miss Polski poznamy 20 sierpnia. 

| red: maj

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Znamy zwycięzców Miss Podlasia, Miss Podlasia Nastolatek i Mister Podlasia [zdjęcia]

3.07.2021, 00:30

Zaprezentowali się m.in. w strojach ślubnych, wieczorowych i sportowych. W piątek (2.07) późnym wieczorem poznaliśmy zwycięzców konkursu Miss Podlasia, Miss Podlasia Nastolatek i Mister Podlasia 2021.


Elżbieta Lichanów

24.06.2021, 13:36

"Nie trzeba mieć talii osy i klasycznych wymiarów 90x60x90, trzeba mieć 'to coś', błysk w oku, umiejętność chodzenia, prezentacji. To wszystko jest teraz bardziej brane pod uwagę niż kiedyś" - mówi Elżbieta Lichanów.


Podlasianka w pierwszej dziesiątce gali finałowej Miss Polski Nastolatek [zdjęcia]

16.01.2021, 07:30

Podlasianka jedną z dziesięciu najładniejszych nastolatek w Polsce. Ewelina Gutowska z Grabowa koło Kolna znalazła się w pierwszej dziesiątce podczas gali finałowej Miss Polski Nastolatek 2020.

ZNAJDŹ NAS

PNBC

50 lat przy Świerkowej

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!


fot. Olga Gordiejew
REGION
23.07.2024, 17:40, akt. 18:12

Alarmująco niski poziom wody w Narwi


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok