Radio Białystok | Wiadomości | Israel Puerto: Graliśmy w domu i powinniśmy wygrać

Israel Puerto: Graliśmy w domu i powinniśmy wygrać

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

11.09.2021, 21:01, akt. 21:46

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (1:1) w meczu ligowym ze Stalą Mielec. Oba gole padły jeszcze przed przerwą. Strzelili je Hiszpanie: Jonatan de Amo, a dla Jagiellonii Israel Puerto.

Israel Puerto, Źródło: jagiellonia.pl/Biuro Prasowe Jagiellonii Białystok

Israel Puerto: W drugiej połowie kontrolowaliśmy grę

Graliśmy u siebie i straciliśmy dwa punkty. Ta gra była ciężka. Przez dłuższy czas graliśmy jeden na jednego. W mojej opinii, często traciliśmy piłkę. Po tym jak strzeliłem bramkę, w przerwie trener powiedział, abyśmy grali szybciej na boku. Myślę, że w drugiej połowie kontrolowaliśmy grę. Mieliśmy okazje, byliśmy blisko strzelenia goli. Jesteśmy smutni, bo graliśmy w domu i powinniśmy wygrać

- mówił po meczu obrońca Jagiellonii Israel Puerto.

Michał Żyro: Jesteśmy mocno rozczarowani wynikiem

Były dwie szanse, które powinienem wykorzystać. Mamy remis. Grając u siebie na pewno tego nie chcieliśmy, więc jesteśmy mocno rozczarowani wynikiem przede wszystkim. Poziom emocji dzisiaj był na pewno duży. Nie chcę na to zwalać, ale sam debiut tutaj plus gra ze Stalą - na pewno w głowie się dzieje dużo. To jest siódma kolejka i te punkty już nam uciekły, ale jak na pierwsze spotkanie, moje dwie sytuacje mogą cieszyć, bo fajnie jeśli napastnik się w tych sytuacjach znajduje, więc jakieś pozytywy możemy też wycisnąć z tego. Jest nad czym pracować

- powiedział po meczu napastnik Jagiellonii Michał Żyro.

Jagiellonia Białystok przegrywała, ale wyrównała - remis w meczu ze Stalą Mielec [zdjęcia]

11.09.2021, 19:24

Ireneusz Mamrot: Wywozimy jeden punkt, z którego nie do końca jesteśmy zadowoleni

27.08.2021, 22:57

Piłkarze Jagiellonii Białystok po dwóch porażkach z rzędu wywalczyli jeden punkt. W piątkowy (27.08) wieczór żółto-czerwoni zremisowali 1:1 (0:0) z Wartą Poznań. Gole strzelili: Mateusz Kuzimski i Fedor Cernych.

15.04.2024, 16:55, akt. 16:58