Radio Białystok | Wiadomości | Ireneusz Mamrot: Dziś nasza sytuacja robi się trudna

Ireneusz Mamrot: Dziś nasza sytuacja robi się trudna

18.09.2021, 14:53, akt. 19:57

Piłkarze Jagiellonii Białystok nie potrafią wygrać od pięciu spotkań. W sobotę (18.09) przegrali na wyjeździe z Wisłą Płock aż 0:3 (0:0). Wszystkie gole Wisła strzeliła po przerwie, a na listę strzelców wpisali się: Warchoł, Michalski i Sekulski.

Ireneusz Mamrot: Gubimy krycie, tak dziś straciliśmy dwie bramki

Dostaliśmy bramkę w najmniej spodziewanym momencie. Kiedy wydawało się, że przejęliśmy kontrolę i zaczęliśmy nieźle grać, mieliśmy błąd przy stałym fragmencie gry. To jest nasz największy mankament. Gubimy krycie, tak dziś straciliśmy dwie bramki. O trzeciej nie będę za dużo mówił, to błąd indywidualny i nie ma co do tego wracać. 1:0 to wynik, który można spokojnie odrobić i tu zawiedliśmy. Nie ma co ukrywać, że po tej bramce widać było, że zespół źle na to wszystko zareagował. Dziś nasza sytuacja robi się trudna i albo z tego będziemy potrafili wyjść, pokazać charakter albo... Na dzisiaj jest problem i trzeba go jak najszybciej rozwiązać

- powiedział po meczu trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot.

Radiowy skrót meczu:

Radiowa relacja z całego meczu:

Maciej Bartoszek: Cieszymy się z tego, że podtrzymujemy dobrą passę na naszym stadionie

Cieszymy się z tego, że podtrzymujemy dobrą passę na naszym stadionie. Ale jeżeli chodzi o  spotkanie, to przewidywaliśmy, że będzie trudny mecz. Zespół Jagiellonii może trochę nas zaskoczył dużą ilością zmian. Widać było, że też mają jakiś pomysł na rozmontowanie naszej organizacji w grze defensywnej, organizacji gry. To też w przerwie dokonaliśmy pewnej korekty, która zdecydowanie ułatwiła nam możliwość przechodzenia i konstruowania odpowiednich akcji w ofensywie, przechyliła szalę tego meczu na naszą korzyść. Przede wszystkim warte podkreślenia jest to, jak zespół dzisiaj był skoncentrowany, jak realizował wszystkie założenia, jak konsekwentnie zagraliśmy dzisiaj do ostatniej minuty tego meczu. Za to gratulacje, brawa wielkie, bo dzisiaj zagraliśmy bardzo dojrzale i konsekwentnie, z determinacją do samego końca. Wiedzieliśmy, co chcemy  grać. Wiedzieliśmy, co chcemy robić na tym boisku. To było widać w każdym aspekcie. Każdy z zawodników naprawdę dzisiaj zasługuje na duże brawa

- powiedział po meczu trener Wisły Płock Maciej Bartoszek.

źródło: PAP | red: mag, wsz

Ireneusz Mamrot: Straciliśmy dwa punkty na własnym stadionie, ta złość jest duża

11.09.2021, 20:33

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (1:1) w meczu ligowym ze Stalą Mielec. Oba gole padły jeszcze przed przerwą. Strzelili je Hiszpanie: Jonatan de Amo, a dla Jagiellonii Israel Puerto.

Jagiellonia Białystok przegrywała, ale wyrównała - remis w meczu ze Stalą Mielec [zdjęcia]

11.09.2021, 19:24