Radio Białystok | Wiadomości | Taras Romanczuk: My, starsi zawodnicy powinniśmy wziąć odpowiedzialność za tę przegraną

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

18.09.2021, 15:14, akt. 19:56

Piłkarze Jagiellonii Białystok nie potrafią wygrać od pięciu spotkań. W sobotę (18.09) przegrali na wyjeździe z Wisłą Płock aż 0:3 (0:0). Wszystkie gole Wisła strzeliła po przerwie, a na listę strzelców wpisali się: Warchoł, Michalski i Sekulski.

Taras Romanczuk, fot. Joanna Szubzda

Na pewno my, starsi zawodnicy powinniśmy wziąć odpowiedzialność za tę przegraną. To jest nasza wina. To obowiązek przekazać to doświadczenie młodym zawodnikom, którzy grali dzisiaj w większym gronie. I grali w sumie nieźle. Na pewno od 70. minuty to nasza postawa była fatalna. Dzisiaj dostajemy trójkę na wyjeździe. Po prostu musimy przeprosić naszych kibiców za to. My postaramy się odbić od dna. Bo jesteśmy na dnie, gdzie nie możemy wygrać od dobry kilku meczy. Także przed nami ciężki tydzień. Przede wszystkim nasze podejście musi się zmienić. Wiem, czego kibice od nas oczekują - walki do ostatniej minuty. Muszę wziąć odpowiedzialność na siebie za ten mecz. Nie chcę, żeby takie rzeczy się powtarzały

- powiedział po meczu kapitan Jagiellonii Białystok Taras Romanczuk.

Radiowy skrót meczu:

Radiowa relacja z całego meczu:

Przy pierwszej bramce Wisła miała sporo szczęścia. Nie wiem, dlaczego my nie zasłużyliśmy na to szczęście. Teraz nie ma żadnego gadania, musimy się z tego podnieść i coś zrobić

- powiedział po meczu bramkarz Jagiellonii Białystok Pavels Steinbors.

| red: mag, wsz

Ireneusz Mamrot: Straciliśmy dwa punkty na własnym stadionie, ta złość jest duża

11.09.2021, 20:33

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (1:1) w meczu ligowym ze Stalą Mielec. Oba gole padły jeszcze przed przerwą. Strzelili je Hiszpanie: Jonatan de Amo, a dla Jagiellonii Israel Puerto.

Jagiellonia Białystok przegrywała, ale wyrównała - remis w meczu ze Stalą Mielec [zdjęcia]

11.09.2021, 19:24