Radio Białystok | Wiadomości | Jagiellonia Białystok zagra z Wisłą Kraków 20 listopada

Jagiellonia Białystok zagra z Wisłą Kraków 20 listopada

27.10.2021, 07:54, akt. 08:02

Znamy terminarz 15. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra przed własną publicznością z Wisłą Kraków w sobotę (20.11) o 15:00. Spotkanie będziemy relacjonować na naszej antenie.

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 24.08.2020, fot. Joanna Szubzda

Najbliższe mecze Jagiellonii Białystok:

• Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice - (sobota, 30 października) - 20:00
  • Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok - (piątek, 5 listopada) - 20:30
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków - (sobota, 20 listopada) - 15:00

| red: wsz

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali sobotni (23.10) mecz w ekstraklasie z Pogonią Szczecin aż 1:4. Do przerwy Portowcy strzelili dwa gole, a kolejne dwa dołożyli po zmianie stron. Jaga opowiedziała jednym trafieniem Cernycha. Żółto-czerwoni kończyli mecz w dziesiątkę, a Jesus Imaz nie wykorzystał karnego.

Ireneusz Mamrot: Robiliśmy błędy w defensywie

23.10.2021, 20:04

Jagiellonia Białystok rozbita w Szczecinie - traci aż cztery bramki i przegrywa mecz [zdjęcia]

24.10.2021, 00:27

Xavier Dziekoński: Szkoda tego karnego

18.10.2021, 23:38

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (1:1) z Radomiakiem Radom w meczu ekstraklasy. Gole strzelili Fedor Cernych i Karol Angielski z rzutu karnego.

Ireneusz Mamrot: Na pewno do poprawy są stałe fragmenty gry i dośrodkowania

18.10.2021, 23:23

Jagiellonia Białystok zmierzy się ze Śląskiem Wrocław w pierwszy weekend listopada

17.10.2021, 18:33

Poznaliśmy terminarz 14. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra w piątek (5.11) o 20:30 na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Mecz będziemy relacjonować na naszej antenie.