Radio Białystok | Wiadomości | Wydział Ekonomii i Finansów UwB będzie współpracował z Zespołem Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku

Wydział Ekonomii i Finansów UwB będzie współpracował z Zespołem Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku

autor: Edyta Wołosik

1.12.2021, 14:24, akt. 14:30

Wykłady dla uczniów, współpraca za studenckimi kołami naukowymi, pomoc w przygotowaniu do konkursów i olimpiad. M.in. takie działania przewidziano w ramach podpisanej w środę (01.12) umowy o współpracy między Wydziałem Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku a Zespołem Szkół Handlowo-Ekonomicznych.

Źródło: Uniwersytet w Białymstoku
Źródło: Uniwersytet w Białymstoku

Wydział Ekonomii i Finansów UwB będzie współpracował z Zespołem Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku - relacja Edyty Wołosik

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Jak mówi dziekan WEiF prof. dr hab. Marzanna Poniatowicz: "oferujemy m.in. bardzo dobrą kadrę, naszym atutem jest też bardzo dobra baza dydaktyczna, chcemy wsłuchiwać się również w głos naszych, być może przyszłych, studentów".

Dyrektor ZSH-E Wojciech Janowicz podkreśla, że dzięki takiej współpracy można wspierać młodzież nie tylko w praktycznej części edukacji, ale też kształtować ich przyszłe wybory, czy też wskazywać jedną ze ścieżek.

Na Wydziale Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku kształci się prawie półtora tysiąca studentów. Władze tego wydziału liczą, że w przyszłości jeden z trzech oferowanych kierunków wybiorą też uczniowie Zespołu Szkół Handlowo - Ekonomicznych, w którym uczy się obecnie około 800 osób.

| red: mag

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Jest szansa na kierunek "pedagogika" w wileńskiej filii UwB

15.11.2021, 09:19

Jest szansa, że na wileńskiej filii Uniwersytetu w Białymstoku powstanie nowy kierunek — pedagogika. Trwają prace nad jego uruchomieniem.


Politechnika Białostocka zaczyna współpracę ze spółką Enea Ciepło

29.10.2021, 14:39

W piątek (29.10) podpisano umowę o współpracy. Zgodnie z umową, spółka będzie wykorzystywała wiedzę naukowców uczelni m.in. do zmiany technologii w produkcji ciepła.


Politechnika Białostocka rozpoczęła współpracę ze spółką Orlen Serwis

27.10.2021, 14:30

Politechnika Białostocka rozpoczęła współpracę z jedną z największych grup kapitałowych w Polsce - spółką Orlen Serwis. Na początek będą płatne staże i praktyki dla najlepszych studentów wydziału mechanicznego


Politechnika Białostocka będzie współpracować z podlaskimi parkami narodowymi

5.10.2021, 12:43

Politechnika Białostocka rozpoczęła stałą współpracę z czterema parkami narodowymi z województwa podlaskiego. Białowieski Park Narodowy, Biebrzański Park Narodowy, Narwiański Park Narodowy i Wigierski Park Narodowy będą korzystać z nowoczesnych opracowań naukowców i studentów politechniki.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
Nie Teatr


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok