Radio Białystok | Wiadomości | Miłosz Matysik: Po tym strzelonym przez nas golu Stal przejęła inicjatywę

Miłosz Matysik: Po tym strzelonym przez nas golu Stal przejęła inicjatywę

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

4.03.2022, 21:43, akt. 21:54

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (0:0) mecz ze Stalą Mielec w piłkarskiej ekstraklasie. Gola dla Jagi strzelił zaledwie 17-letni Miłosz Matysik, a wyrównał w 90. min. Konrad Wrzesiński.

Stal Mielec - Jagiellonia Białystok, 4.03.2022, fot. Joanna Szubzda

Miłosz Matysik: Szkoda, że to się tak skończyło

Po tym strzelonym przez nas golu Stal przejęła inicjatywę. Usiedliśmy mocno w swoim polu karnym i oddaliśmy im dużo pola do gry. Na pewno boli ta bramka stracona w ostatniej minucie, bo pracowaliśmy na to, aby dowieźć ten korzystny rezultat do końca spotkania, ale no niestety nie udało nam się. To teraz bardzo boli. Bardzo się cieszę ze swojej bramki, bo to spełnienie marzeń. Bardzo chciałem strzelić tę bramkę, tak jak podkreślałem w wywiadach dzień wcześniej. I cieszę się, że się to udało. Pod koniec meczu Stal poszła na całość. Szkoda, że to się tak skończyło, no ale będziemy pracowali dalej, żeby w następnych meczach nie dopuścić do takiej sytuacji

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Białystok Miłosz Matysik.

| red: mag

Jagiellonia remisuje ze Stalą Mielec - gola traci w ostatnich minutach spotkania [zdjęcia]

4.03.2022, 19:52