Radio Białystok | Wiadomości | Spotkanie "Biznes na obcasach” w Łomży - prezydent miasta wręczył paniom nagrody

Spotkanie "Biznes na obcasach” w Łomży - prezydent miasta wręczył paniom nagrody

autor: Adam Dąbrowski

8.03.2022, 13:53, akt. 14:04

Sandra Stepnowska została łomżyńskim "Społecznikiem Roku”, a Fundacja JA I TY otrzymała nagrodę za "Inicjatywę”. W tym drugim przypadku chodzi o uhonorowanie zmarłej prezes Katarzyny Kuklińskiej. A ponieważ oba wyróżnienia prezydenta Łomży trafiły do pań, okazją do ich wręczenia stało się spotkanie w Hali Kultury z okazji Dnia Kobiet, by zwrócić uwagę na to, jak ważną rolę płeć piękna odgrywa w życiu miasta.

fot. Adam Dąbrowski
fot. Adam Dąbrowski


0:00
0:00
Spotkanie "Biznes na obcasach” w Łomży - prezydent miasta wręczył paniom nagrody - relacja Adama Dąbrowskiego | Pobierz plik.


Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

- Połączyliśmy te dwa wydarzenia, żeby uwypuklić jak, jak wielka rolę w życiu naszego miasta odgrywają panie. Może nie widać ich na pierwszych stronach gazet i w przekazach medialnych, ale wytrwale pracują na rzecz innych, niejednokrotnie zmagając się z własnymi problemami – powiedział prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Sandra Stepnowska działa społecznie od kilku lat poza jakimikolwiek strukturami. Organizowała koncerty i spotkania dla dzieci z Ośrodka Opiekuńczo- Wychowawczego, organizowała zbiórki dla samotnych matek i seniorów, a ostatnio zaangażowała się w pomoc dla uchodźców z Ukrainy.

Katarzyna Kuklińska - sama będąc osobą niepełnosprawną - organizowała życie, pracę i rozrywki dla tej części społeczeństwa miasta.

- Była bardzo energiczna i miała setki pomysłów każdego dnia, a jednocześnie potrafiła je z determinacją realizować. O tym, że była niezastąpiona, świadczą losy fundacji, która zawiesiła aktywne działanie po śmierci swojej prezes – mówi jej siostra Barbara Zgierska.

Obie nagrody prezydent Łomży wręczył podczas spotkania z okazji Dnia Kobiet pod nazwą "Biznes na obcasach”, w którym wzięło udział kilkadziesiąt pań aktywnie uczestniczących w życiu gospodarczym, społecznym i kulturalnym miasta.

| red: mag

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


8 marca - świętujemy Dzień Kobiet

8.03.2022, 07:07

W tym roku oprócz życzeń zdrowia, białostoczanki pytane o to, czego sobie życzą w Dniu Kobiet, podkreślają, że spokoju. Takie życzenia mają związek z wojną na Ukrainie.

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
OiFP RESPIRO DUO, MUZYCZNE OBLICZA KOBIETY

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok