Radio Białystok | Wiadomości | Jagiellonia Białystok zagra z Piastem Gliwice w sobotę - 23 kwietnia

Jagiellonia Białystok zagra z Piastem Gliwice w sobotę - 23 kwietnia

autor: Wojciech Szubzda

2.04.2022, 11:45, akt. 11:50

Poznaliśmy terminarz 30. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zmierzy się na wyjeździe z Piastem Gliwice w sobotę (23.04) o 17:30. Transmisja spotkania w Polskim Radiu Białystok.

| red: wsz

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali 2:1 (0:0) bardzo ważny mecz z Zagłębiem Lubin. Pierwszego gola - po wielkim błędzie Zlatana Alomerovicia - strzelił Patryk Szysz. Jagiellonia wyrównała przed końcem meczu za sprawą trafienia Andrzeja Trubehy. Decydującego gola w 98. min. strzelił debiutujący w Jagiellonii Marc Gual.

Sportowy weekend - 1-3 kwietnia

1.04.2022, 09:10

Ostatnie spotkanie Ślepska Suwałki w tym sezonie rundy zasadniczej PlusLigi czy mecze o "sześć punktów" Jagiellonii i MOKS-u - to najciekawsze wydarzenia sportowego weekendu w Podlaskiem.

Trener Jagiellonii Białystok: mamy grać w piłkę i biegać, a nie dywagować, co szwankuje

25.03.2022, 15:50

"Mamy wyjść i grać w piłkę, wybiegać takie mecze, a nie dywagować, zastanawiać się, co szwankuje" - uważa trener Jagiellonii Białystok Piotr Nowak. Jego zespół w ostatnich pięciu spotkaniach zdobył tylko trzy punkty, nie wygrał meczu i zaczął przesuwać się w kierunku strefy spadkowej.

Jagiellonia Białystok ściągnęła hiszpańskiego napastnika [wideo]

23.03.2022, 15:15

26-letni hiszpański napastnik Marc Gual podpisał kilkumiesięczny kontrakt z Jagiellonią Białystok. Klub bardzo liczy, że wzmocni on grę ofensywną zespołu, który ma duże problemy ze strzelaniem bramek i od pięciu kolejek piłkarskiej ekstraklasy nie wygrał meczu.

Jagiellonia Białystok najbliższe mecze zagra dopiero w kwietniu

22.03.2022, 17:30

Z powodu przerwy na mecze reprezentacji Jagiellonia Białystok mecze ligowe zagra dopiero w kwietniu. W niedzielę (3.04) zmierzy się z Zagłębiem Lubin, a w poniedziałek (11.04) z Radomiakiem Radom. Transmisja spotkań na naszej antenie.

Taras Romanczuk: Zdominowali nas w drugiej połowie

19.03.2022, 23:40

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 0:3 (0:0) wyjazdowe spotkanie z Lechem Poznań. Klub z Wielkopolski obchodził w tym meczu 100-lecie powstania i uczcił jubileusz efektowną wygraną. Na stadionie w Poznaniu było ponad 40 tys. widzów.

Piotr Nowak: W drugiej połowie była zdecydowana przewaga Lecha

19.03.2022, 22:00

Jagiellonia Białystok przegrywa z Lechem Poznań na 100-lecie klubu z Wielkopolski [zdjęcia]

20.03.2022, 02:22

Brazylijski skrzydłowy z ukraińskiej ekstraklasy trafił do Jagiellonii

15.03.2022, 16:56

24-letni brazylijski skrzydłowy Diego Santos Carioca, grający ostatnio w Kołosie Kowaliwka na Ukrainie, został nowym piłkarzem Jagiellonii Białystok. Z jedenastym obecnie zespołem polskiej ekstraklasy podpisał we wtorek (15.03) kontrakt do końca obecnego sezonu.

Zlatan Alomerović: Szkoda tych punktów

13.03.2022, 16:28

Po trzech remisach z rzędu piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali spotkanie w ekstraklasie. W niedzielę (13.03) żółto-czerwoni okazali się słabsi od Wisły Płock, z którą przegrali 0:1 (0:1) Jedynego gola przed przerwą strzelił Marko Kolar.

Piotr Nowak: Musimy wiele rzeczy poprawić

13.03.2022, 15:52