Radio Białystok | Wiadomości | Policjanci po pościgu zatrzymali kierowcę w Łomży, który doprowadził do zderzenia z innym autem [zdjęcia, wideo]

Policjanci po pościgu zatrzymali kierowcę w Łomży, który doprowadził do zderzenia z innym autem [zdjęcia, wideo]

autor: Paweł Wądołowski

16.01.2023, 13:09, akt. 14:45

Pościg ulicami Łomży - policjanci po kilkunastu minutach zatrzymali kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli. Kierowca, uciekając, doprowadził do zderzenia z innym samochodem.

Fot. Paweł Wądołowski
Fot. Paweł Wądołowski

Jak nieoficjalnie ustalił nasz reporter Paweł Wądołowski, zatrzymany mężczyzna w Łomży to najprawdopodobniej sprawca rozboju w Augustowie. Policjanci próbowali zatrzymać go w Piątnicy, ale ten zaczął uciekać.


Kierowca jechał m.in. ulicami: Zjazd, Wojska Polskiego, potem skręcił w ul. Poznańską. Tu, na wysokości domu weselnego, uderzył w inny samochód, którego kierowca skręcał na parking. Później uderzył w ścigający go radiowóz, a przed ul. Meblową policjantom udało się zepchnąć z drogi samochód, którym uciekał kierowca. Mężczyzna próbował jeszcze uciekać pieszo, ale szybko zatrzymali go policjanci.

Podczas pościgu i zatrzymania nie ucierpiał żaden z biorących udział w akcji policjantów. Ale lekko uszkodzony jest ich radiowóz. Ma obtarty bok i urwane lusterko. Policjanci pracują teraz w miejscu zatrzymania na ul. Poznańskiej, ale nie ma utrudnień w ruchu.

| red: wsz, sk, zmj

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Pijany kierowca uciekał ulicami Łomży - policjanci zatrzymali go po pościgu

7.11.2022, 13:05

Nawet pięć lat więzienia grozi mieszkańcowi Łomży, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Jak mówi podkom. Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży kierowca zwrócił na siebie uwagę patrolu, bo wyprzedzał na przejściu dla pieszych na ulicy Wojska Polskiego.


Po pościgu funkcjonariusze zatrzymali obywatela Gruzji, który przewoził cudzoziemców [wideo]

22.10.2022, 13:51

Obywatela Gruzji przewożącego cudzoziemców, którzy nielegalnie przedostali się przez polsko-litewską granicę - zatrzymała po pościgu podlaska Straż Graniczna i policja. W aucie Gruzin przewoził obywateli Indii.


Nie zatrzymał się do kontroli i próbował potrącić policjanta - grozi mu nawet 10 lat więzienia

10.10.2022, 15:18

Nawet 10 lat więzienia grozi obywatelowi Niemiec, który nie zatrzymał się do kontroli i uciekając, próbował potrącić policjanta.


Dwóch tzw. kurierów zatrzymanych po pościgu przy granicy z Litwą

20.09.2022, 11:24

Straż Graniczna we wspólnej akcji z policjantami zatrzymała w pobliżu granicy z Litwą dwóch tzw. kurierów nielegalnych imigrantów, którzy w sumie przewozili dziewięciu cudzoziemców. Kierowcy to dwaj Gruzini, zatrzymani zostali po pościgu - podał we wtorek (20.09) Podlaski Oddział SG.


Nastolatek uciekał przed policyjną kontrolą - ma zarzuty za napaść na funkcjonariuszy

31.08.2022, 11:47

Do 10 lat więzienia grozi 17-latkowi, który w Zambrowie uciekał przed policyjną kontrolą.ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
OiFP BERLIOZ | RAVEL | GERSHWIN

REKLAMA
OiFP LIFE IS A CABARET, SHOW TANECZNO-WOKALNE

REKLAMA
OiFP JESUS CHRIST SUPERSTAR

Konferencja szkoleniowa


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok