Radio Białystok | Wiadomości | Wojciech Łaski: Trzeba szanować ten punkt

Wojciech Łaski: Trzeba szanować ten punkt

29.01.2023, 16:19, akt. 16:26

W niedzielnym meczu pierwszej „wiosennej” kolejki piłkarskiej ekstraklasy w Gliwicach piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (0:0) z Piastem. Bramkę Jagiellonii zapewnił Wojciech Łaski.

Źródło: PRB
Źródło: PRB

Wojciech Łaski: Jest niedosyt, ponieważ jeśli przez pewien czas prowadzisz, finalnie nie możesz być zadowolony z remisu

W taki sposób jak dzisiaj trafiłem także w dwóch ostatnich sparingach. Jest to element, nad którym pracuje. Cieszę się, że widać tego efekty i są one wymierne. Wszedłem w trudnym momencie zmieniając Jesusa, który jest naszym liderem, a moim zdaniem jednym z najlepszych zawodników w lidze. Cieszę się, że mogłem go godnie zastąpić i dać zespołowi wymierną korzyść w postaci bramki. Moment na zmianę nie był łatwy, ponieważ była to kwestia dosłownie jednej minuty. Trzeba było wyjść wprost spod śpiwora, bez rozgrzewki. Cieszę się, że sprostałem zadaniu. 

Z pewnością trzeba szanować ten punkt. Gospodarze mieli swoje szanse. Jest niedosyt, ponieważ jeśli przez pewien czas prowadzisz finalnie nie możesz być zadowolony z remisu. Trzeba szanować ten rezultat, ale nie jesteśmy zadowoleni. Uważam, że po zdobytej bramce zbytnio się cofnęliśmy. Czułem to będąc na boisku. Byłem trochę zbyt nisko ustawiony jak na skrzydłowego, ale tego wymagało ustawienie zespołu. Powinniśmy wtedy wyjść odważniej do przodu i starać się zdobyć drugą bramkę, a nie bronić jednobramkowego prowadzenia. Wiadomo jednak jak to jest w meczu. Jeżeli jest taka potrzeba trzeba się było cofnąć, ale nie uważam, że to było najlepsze rozwiązanie. Takie mam wnioski z boiska. Nie widziałem jeszcze materiału, ale z pewnością będziemy to rozpracowywać i analizować

-  mówił po meczu Wojciech Łaski.

źródło: jagiellonia.pl | red: mag

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Maciej Stolarczyk: To nie było porywające widowisko

29.01.2023, 16:02

W niedzielnym meczu pierwszej „wiosennej” kolejki piłkarskiej ekstraklasy w Gliwicach piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (0:0) z Piastem.


W Gliwicach Jagiellonia Białystok remisuje z Piastem 1:1

29.01.2023, 14:16

W niedzielnym meczu pierwszej „wiosennej” kolejki piłkarskiej ekstraklasy w Gliwicach piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (0:0) z Piastem.

ZNAJDŹ NAS

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!

Euro 2024 w Polskim Radiu Białystok

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego
Polska – Francja, 2024.06.25, fot. Grzegorz Pilat
EURO 2024
25.06.2024, 07:36, akt. 21:07

Remis na pożegnanie EURO
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok