Radio Białystok | Wiadomości | Wakacje z Polskim Radiem Białystok - startujemy z letnią ramówką

Wakacje z Polskim Radiem Białystok - startujemy z letnią ramówką

autor: Adam Janczewski

24.06.2024, 06:53, akt. 09:49

Będą konkursy, wiele sportowych emocji, informacji, a także dobrej muzyki. To wszystko Polskie Radio Białystok przygotowało dla swoich słuchaczy na lato.

fot. Joanna Żemojda
fot. Joanna Żemojda

Od poniedziałku (24.06) rozpoczynamy wakacyjną ramówkę.

Udamy się w wyjątkową podróż - podczas naszej wakacyjnej akcji "Podlaskie Nas Rusza. Ruszamy w Podlaskie" przemierzymy najpiękniejsze, najbardziej znane, ale też te warte odkrycia miejsca w naszym regionie. Odwiedzimy wszystkie parki narodowe i krajobrazowe, a także inne niezwykłe miejsca, które warto polecić turystom i mieszkańcom. Będzie to również okazja, by wygrać atrakcyjne nagrody związane z podlaską przyrodą.Podlaskie Nas Rusza. Ruszamy w PodlaskieKonkursy i specjalne audycje będą także w związku z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej i Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu.

Czeka nas też radiowy jubileusz - już pół wieku jesteśmy pod kultowym adresem - przy Świerkowej 1 w Białymstoku. Z tej okazji zajrzymy do archiwów i porozmawiamy z ludźmi, którzy pamiętają budowę naszej siedziby.

28 lipca nie tylko słyszymy się, ale też widzimy w Augustowie - organizujemy tam XXVII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym.Pływanie Na Byle CzymJak zawsze nie zabraknie rzetelnych informacji z regionu, kraju i świata, szczegółowej prognozy pogody, a także wskazówek dla kierowców podróżujących podlaskimi drogami.

| red: tk, sk

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Zagraj z nami! Trwa piłkarski konkurs na naszej antenie

14.06.2024, 07:01

Poczuj emocje związane z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej i zagraj z nami! Trwa nasz konkurs przygotowany specjalnie na mistrzostwa.

ZNAJDŹ NAS

PNBC

50 lat przy Świerkowej

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok