Radio Białystok | Wybory prezydenckie | Małgorzata Trzaskowska: w tych wyborach każdy głos się liczy, dlatego ruszam w drogę

Małgorzata Trzaskowska: w tych wyborach każdy głos się liczy, dlatego ruszam w drogę

3.07.2020, 16:09, akt. 16:14

W tych wyborach każdy głos się liczy, dlatego sama też ruszam w drogę, żeby spotkać się z wami - zapowiedziała w piątek (3.07) Małgorzata Trzaskowska, żona kandydata KO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Będziemy rozmawiać o edukacji, problemach klimatycznych i związanych z ochroną zdrowia naszych dzieci - dodała.

Rafał Trzaskowski w Białymstoku, fot. Sylwia Krassowska
Rafał Trzaskowski w Białymstoku, fot. Sylwia Krassowska

W tych wyborach każdy głos się liczy. Każdy głos może zaważyć o zwycięstwie. Dlatego sama też ruszam w drogę, żeby spotkać się z Wami. Po raz pierwszy w tej roli, ale z radością i spokojem - napisała Trzaskowska na Facebooku.


Jak podkreśliła, wychowała się w mniejszej miejscowości. "Uwielbiam ludzi, spotkania, jestem otwarta i uważam, że każda historia, tak jak każdy problem, są tak samo ważne" - zaznaczyła.


Oczywiście, będę namawiać do głosowania na Rafała, ale każdy głos jest tak samo ważny i potrzebny, więc niezależnie od tego, na kogo będziecie chcieli głosować, będę Was przekonywać do pójścia na wybory - podkreśliła Trzaskowska.


Chcę też porozmawiać z Wami na temat naszych prawdziwych problemów. Będziemy rozmawiać o edukacji, problemach klimatycznych, problemach związanych z ochroną zdrowia naszych dzieci. O wszystkim tym, z czym i Wy i ja borykamy się na co dzień. Chcę być blisko Was i liczę na szczerą i prawdziwą rozmowę. Do zobaczenia! - dodała.


Wpisowi towarzyszy filmik, w którym Małgorzata Trzaskowska wygłasza krótki tekst: "Cześć, ruszamy w drogę, będziemy się spotykać i rozmawiać. Bardzo się cieszę. Do zobaczenia". 

źródło: PAP | red: sk

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

ZOBACZ TEŻ:


Trzaskowski: jestem gotów na rozmowy ze wszystkimi, którzy startowali w wyborach po stronie opozycyjnej

2.07.2020, 17:26

Jestem gotów na rozmowy ze wszystkimi politykami, którzy startowali w wyborach po stronie opozycyjnej - powiedział kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski. Oni wszyscy chcą zmiany. Warto rozmawiać o programie, bo to jest dziś najważniejsze - podkreślił.


Trzaskowski w rozmowie z Obamą: "potwierdziłem kontynuację polityki w relacjach z USA"

2.07.2020, 13:03

Kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski powiedział, że w rozmowie z b. prezydentem USA Barackiem Obamą potwierdził pełną kontynuację polityki prowadzonej przez poprzednie rządy w kwestii bezpieczeństwa i relacji z USA. Jest to kwestia racji polskiej stanu - zaznaczył.


Trzaskowski zaakceptował 3 postulaty Hołowni

1.07.2020, 21:00

W środę (1.07) kandydat KO Rafał Trzaskowski zaakceptował postulaty "minimum bezpartyjnej prezydentury" Szymona Hołowni dot. "weta demokratycznego", "weta samorządowego" i "zielonego weta". Podczas spotkania online Hołownia potwierdził, że w II turze wyborów prezydenckich zagłosuje na Trzaskowskiego.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Ojciec Chrzestny" Mario Puzo

W 9 tygodni po Podlasiu


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok