Radio Białystok | Wybory prezydenckie | Prezydent: na pierwszym miejscu będą dla mnie polskie sprawy i polska rodzina

Prezydent: na pierwszym miejscu będą dla mnie polskie sprawy i polska rodzina

4.07.2020, 15:49, akt. 15:53

Znacie mnie dobrze: jestem stabilny i w poglądach, i w miłości; dlatego nadal na pierwszym miejscu będą dla mnie polskie sprawy, przede wszystkim polska rodzina, to by żyła na odpowiednim poziomie i by była pod szczególną opieką państwa - powiedział w sobotę (4.07) we Wrocławiu prezydent Andrzej Duda.

Andrzej Duda w Białymstoku, fot. Sylwia Krassowska
Andrzej Duda w Białymstoku, fot. Sylwia Krassowska

Znacie mnie, znacie mnie dobrze: jestem stabilny i w poglądach i w miłości. Dlatego nadal, jak do tej pory, na pierwszym miejscu będą dla mnie polskie sprawy, przede wszystkim polska rodzina, to by żyła na odpowiednim poziomie i by była pod szczególną opieką polskiego państwa, niezależnie od tego gdzie żyje - w wielkim mieście, czy małej miejscowości

- mówił na spotkaniu z mieszkańcami Wrocławia starający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda.


Zapewnił, że rząd dba o ułatwienia dla rodzin. Podkreślał, że dla mieszkańców miasta takim ułatwieniem będzie inwestycja, na którą Wrocław czekał od 15 lat - siedziba Dolnośląskiego Centrum Onkologii. Wskazywał, że to, że będzie ono współfinansowane przez rząd pokazuje, co się dzieje, gdy "regionalne władze samorządowe dobrze współpracują z rządem". Wyraził nadzieję, że ten szpital jak najszybciej powstanie.

Andrzej Duda podkreślał, że to tylko jedna z planowanych tu inwestycji. 


źródło: PAP | red: sk

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


W Białymstoku rozdano sadzonki dębów - akcja "Dąb prezydencki"

4.07.2020, 15:01

Kilka tysięcy sadzonek dębów trafi w sobotę i niedzielę do mieszkańców województwa podlaskiego w ramach akcji "Dąb prezydencki", którą przygotował komitet #PodlaskieDlaDudy, popierający reelekcję prezydenta RP Andrzeja Dudy. Akcję zainaugurowano w sobotę w centrum Białegostoku.


Dariusz Piontkowski o niszczonych banerach Andrzeja Dudy: róbmy kampanię na argumenty

4.07.2020, 11:40

Róbmy kampanię wyborczą na argumenty zamiast niszczenia materiałów wyborczych - zaapelował w sobotę (04.07) w Białymstoku pełnomocnik regionalny PiS w Podlaskiem, minister edukacji Dariusz Piontkowski. Poinformował, że w regionie są niszczone banery ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy.


Prezydent: Pałac Prezydencki nadal będzie otwarty, każdy będzie w nim przyjmowany

3.07.2020, 21:25

Pałac Prezydencki nadal będzie otwarty i każdy będzie w nim przyjmowany, czy jest zadowolony, czy jest niezadowolony - zapewnił w piątek (3.07) prezydent Andrzej Duda w Bolesławcu (woj. dolnośląskie). Chcę, żebyśmy wspólnie budowali piękną i silną Polskę - podkreślił.


Gowin: Wybór prezydenta Andrzeja Dudy daje szansę na trzy lata stabilności

3.07.2020, 16:04

Wybór prezydenta Andrzeja Dudy na kolejną kadencję daje szansę na trzy lata stabilności, na dobrą, harmonijną współpracę między rządem a ośrodkiem prezydenckim – powiedział w piątek (3.07) w Lublinie lider Porozumienia Jarosław Gowin.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
Nowy tytul


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok