Radio Białystok | Sport | Porażka MOKS-u Słoneczny Stok Białystok na inaugurację sezonu ekstraklasy futsalu

8.09.2019, 19:07, akt. 19:23

Futsaliści MOKS-u Słoneczny Stok Białystok rozpoczęli swój trzeci sezon w ekstraklasie od porażki.

7.09.2019 r., MOKS Słoneczny Stok - Gatta Active Zduńska Wola 0:2, fot. Marcin Mazewski

0:00
0:00
Porażka MOKS-u Słoneczny Stok Białystok na inaugurację sezonu ekstraklasy futsalu - relacja Marcina Mazewskiego | Pobierz plik.

Zawodnicy MOKS-u po bardzo zaciętym spotkaniu w hali VI LO w Białymstoku ulegli 0:2 zespołowi Gatty Zduńska Wola.

Goście objęli prowadzenie w 7 minucie, po bramce Michała Marciniaka i taki wynik utrzymywał się do ostatniej minuty meczu, kiedy to Słoneczni zaryzykowali wycofując bramkarza. Niestety strata piłki w takiej sytuacji zakończyła się utratą drugiego gola - wynik ustalił Viktor Kravtsov. Na 22 sekundy przed końcowym gwizdkiem gospodarze mieli jeszcze rzut karny, którego na bramkę nie zamienił Mateusz Lisowski.

Następny mecz Słoneczni rozegrają także przed własną publicznością, pod koniec września ich przeciwnikiem będą Red Devils Chojnice.

| red: maj

Futsaliści MOKS-u Słoneczny Stok Białystok pokonali przed własną publicznością Red Devils Chojnice 6:3.

Porażka Słonecznego Stoku Białystok w Chojnicach na koniec sezonu zasadniczego ekstraklasy futsalu

6.04.2019, 19:37

MOKS Słoneczny Stok przegrywa z Red Devils Chojnice 1:5.

14 bramek i porażka "Słonecznych" z Clearexem Chorzów w ekstraklasie futsalu

17.02.2019, 19:22

Kibice futsalu obejrzeli w Białymstoku aż 14 goli, MOKS Słoneczny Stok przegrał z Clearexem Chorzów 5:9. Do przerwy było 1:2.

Zawodnicy Słonecznego Stoku wygrali w ekstraklasie futsalu z rywalami z Gdańska

10.02.2019, 09:08

Kolejne ważne zwycięstwo w ekstraklasie futsalu zanotowali zawodnicy MOKS-u Słoneczny Stok Białystok, którzy wygrali u siebie z AZS-em Uniwersytetu Gdańskiego 4:3.